Hyper Scape Kapanıyor!

   

Ubisoft tarafından geliştirilen bilimkurgu temalı battle royale oyunu Hyper Scape, şirket tarafından yapılan duyuru ile birlikte bu yıl Nisan ayında kapatılacak.

Ağustos 2020 tarihinde piyasaya sürülen Hyper Scape, her ne kadar kaliteli bir battle royale oyunu olsa da tam anlamıyla çekici değildi. Ubisoft için hiçbir zaman kitlesel çekiciliği görmeyi başaramadı ve birçok oyuncunun lansmandan sonra hızla gözünden düştü. Ubisoft sonunda oyunun “tam potansiyeline” ulaşması için elden geçirileceğini vaat etti, ancak bu vaat edilen iyileştirme hiçbir zaman gelmedi.

28 Nisan’da her şey durdurulacak

Sonunda, oyuncu sayısı o kadar azaldı ki, dolu lobiler kalan oyuncular için boş bir hayaldi. Maçlar, oyuncuları bir arada tutmak için haritanın son sektörler dışında herkese kapalı olmasıyla ilerledi ve en azından bir parça keyifli oyun oynanmasına izin veriyordu, ancak yakında bu bile olmayacak çünkü oyun tamamen kapatılıyor.

Ubisoft, web sitesindeki yeni bir blog gönderisinde “Hyper Scape’in geliştirilmesini sonlandıracağını ve 28 Nisan itibariyle oyunu kapatacağını açıkladı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/hyper-scape-kapaniyor-123000/ linkinden 31.01.2022 20:01:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...