Jagged Alliance 3 PC için Geliyor

 

Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Haemimont Games, PC için Jagged Alliance 3‘ü duyurdu.

Bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Henüz tahmini bir çıkış tarihi olmasa da, son Tropico oyunlarının arkasındaki ekip olan geliştirici Haemimont Games, “sevgili serinin” PC’ye “yakında” geleceğini açıkladı. Bu sefer, kurgusal Grand Chien ülkesinde bir paralı askerin komutasını alacaksınız. Ülke, “Lejyon” olarak bilinen paramiliter bir güç tarafından ele geçirilip cumhurbaşkanını kaçırdığı için “kaosa sürüklendi”.

Oyunla, bölgeler üzerinde kontrol kazanma, yerel kuvvetleri eğitme ve seride bilinen paralı askerlerden seçilen birden fazla manga kurma dahil olmak üzere stratejik unsurlarla büyük bir dünyayı keşfederek taktiksel sıra tabanlı dövüş bekleyebilirsiniz.

Ayrıca, paralı askerleriniz için özel avantajlar veya seviye atlamalar gibi RPG unsurlarının yanı sıra silah cephaneliğinizi yağmalama ve özelleştirme özelliğine de sahip olacak. Oyun aynı zamanda bir co-op çok oyunculu modu da içerecek.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/jagged-alliance-3-pc-icin-geliyor-2-118226/ linkinden 20.09.2021 11:09:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...