Jurassic World: Dominion’dan Genişletilmiş Bakış Videosu Yayınlandı

Jurassic markasının yıllar içindeki değişimi hayranları ikiye bölmüş durumda. Jurassic Park serisinin başka anlamlar ifade ettiği kişiler için Jurassic World hiçbir zaman o duyguyu yaşatamadı. Ancak günün sonunda nur topu gibi iki farklı seriye sahibiz. World serisinin son filmi Dominion epey bir zamandır bekleniyor. Filmden nihayet ilk görüntüler görücüye çıktı.

“Genişletilmiş Bakış” adıyla paylaşılan kısa video aslında sondaki logo hariç adeta bir National Geographic belgeselinden fırlamış gibi duruyor. Universal’ın bir diğer filmi Fast & Furious 9’un IMAX reklamını da içeren video görsel anlamda film adına beklentileri yükseltti. Daha önce yönetmen Colin Trevorrow yaptığı açıklamada bu filmin altı filmden oluşan bir Jurassic Saga‘nın sonu olacağını belirtmişti. 

  • Jurassic: World Dominion, Netflix’in Camp Cretaceous Dizisine Bağlanacak
  • Jurassic World: Dominion’un Çekimleri 40.000 Covid Testi Sonunda Tamamlandı

Orijinal üçlemeden Jeff Goldblum, Sam Neill ve Laura Dern‘in yeniden seriye döneceği Dominon’da ayrıca Chris Pratt, Bryce Dallas Howard ve Justice Smith gibi isimler de yeniden aynı rollerini canlandıracak. Campbell Scott ve DeWanda Wise ise ilk kez bu filmle Jurassic Evreni’ne adım atacak. Filmin 10 Haziran 2022‘de vizyona girmesi bekleniyor. 

You may also like...