Kena: Bridge of Spirits Çıkış Fragmanı Yayınlandı

 

Ember Lab, aksiyon macera oyunu Kena: Bridge of Spirits için çıkış fragmanı yayınladı.

Oyun, 21 Eylül’de PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için dijital olarak satışa sunulacak.

Bridge of Spirits‘in oynanışı, bazı mülayim hikaye anlatımı ve sığ ilerleme de dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle görsellerinin belirlediği olağanüstü yüksek çıta ile tam olarak eşleşmese de, bu 3D açık dünya aksiyon-macera oyunu olacak. Heyecan verici ve aldatıcı derecede basit dövüş ve mükemmel bir hareket dengesi, bulmaca çözme ve platform oluşturma içerecek.

Kena, devam eden suçluluk veya yarım kalmış bir iş yüzünden bir sonraki hayata geçemeyen ruhlara yardım eden bir Ruh Rehberidir. Hikaye, kutsal dağ tapınağını aramak için güzel ama ölmekte olan bir diyardan geçerken yol boyunca bulduğu sorunlu ruhlara rehberlik ederken onu takip eder. Bridge of Spirits‘teki karakter tasarımları, yüz ifadeleri ve animasyon hakkında yeterince iyi şeyler söylenemez; bu, tanıştığınız herkesi, özellikle de Kena’nın kendisini hemen sevdirmek için harika bir iş çıkarır.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/kena-bridge-of-spirits-cikis-fragmani-yayinlandi-118301/ linkinden 21.09.2021 05:09:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...