Kingdom Rush Origins – Tower Defense Game oyunu

Kapak resmi

Yepyeni kuleler ve birliklerle elflerin gücünü ortaya çıkarın – Kingdom Rush Origins’e hoş geldiniz!

Kingdom Rush Origins, milyonlarca kişi tarafından sevilen ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların ve eleştirmenlerin övgülerini kazanan ödüllü Kingdom Rush destanının üçüncü taksitidir.

Vez’nan krallığı güç mücevheri ile tehdit etmeyi düşünmeden önce başlangıca geri dönün ve franchise’ı temel kule savunma oyunlarının mihenk taşı yapan şimşek hızında, olağanüstü büyüleyici oyun deneyimini daha da tecrübe edin.

Bu heyecan verici prequelde, elf ordunuza komuta edin ve mistik toprakları deniz yılanlarından, kötü büyücülerden ve gnoll kabilesinin dalgalarından koruyun, hepsi de yepyeni kuleler, kahramanlar ve son kötü adamlardan kurtulmak için büyü .

Kingdom Rush Origins, milyonlarca kişinin sevmeye başladığı imza görünümünü korurken, yeni içerik ve özelliklerden oluşan bir hazinede bir araya geliyor.

Kingdom Rush dünyasına yeniden girin:Bu muhteşem kule savunma oyununda gizemli elf ormanlarını, büyülü peri alemlerini ve hatta antik bir metropolün yüzen kalıntılarını ziyaret edin!

Harika, güçlü kuleler inşa edin

Yepyeni kuleler ve birliklerle elflerin gücünü açığa çıkarın! Elf Okçuları, Mistik Büyücüler, Taş Druidler ve Elf Piyadeleri ordunuzun omurgasını oluşturur.

18’den fazla yetenekle 8 yeni özel kule yükseltmesini keşfedin! Düşmanlarınızı elf nişancıları, koşan ayılar, büyülü sihirbazlar ve hatta dev animasyonlu ağaçlarla alt edin. Stratejinizi her kulenin benzersiz yetenekleri ve özel gücü ile gerçekleştirin!

Cesur ve efsanevi kahramanlar yetiştirin!

9 efsanevi kahramanı ve onların harika güçlerini ve büyülerini ustalaş ve yükselt!

Şimşek yağdırın, takviyeleri çağırın ve her kahramanın benzersiz gücünü kullanarak çok sayıda düşmanı yok edin!

Destansı savaşlarda düşman ordularıyla savaşın!

30 yeni düşman türüne karşı silahlanın ve destansı patron savaşlarına katılın! Gnoll orduları, dev örümcekler ve korkunç Alacakaranlık ordusuyla yüzleşin. Stratejinizi oluşturun ve onları alın!
★ Yoğun patron dövüşleriyle başa çıkmak için stratejinizi planlayın

Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.