Loopmancer Konsollar ve PC için Duyuruldu

 

Yayıncı Yooreka Stüdyo ve Pekin merkezli geliştirici ebrain Studio Loopmancer adlı oyunu duyurdu.

Oyunun henüz çıkış tarihi belli değil. Konsollarda ve PC‘de yayınlanması planlanıyor.

Yıl 2046, Ejderha Şehri. Nöro-bilgisayar arayüzleri, biyonik protezler ve nano-biyoteknolojinin hepsi sıradan hale geldi. Toplum son derece gelişmiştir, ancak sahip olanlar ve olmayanlar arasındaki uçurum sadece daha da büyümüştür.

Parlak bir özel dedektif olan Xiang Zixu, ünlü bir kadın gazetecinin ortadan kaybolmasını araştırırken öldürüldü. Ölümünden hemen sonra, dairesinin yatak odasında bir şaşkınlıkla uyanır. O ne olduğunu anlayamadan telefonu çalar ve ajanstaki meslektaşı ona yeni bir vakayı anlatır: ünlü bir kadın gazetecinin ortadan kaybolması.

Loopmancer PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”Loopmancer – Official Announcement Trailer” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/bize-aP2-Ak” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/loopmancer-konsollar-ve-pc-icin-duyuruldu-114237/ linkinden 08.06.2021 07:06:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yayım tarihi
Haber olarak sınıflandırılmış