Madden NFL 23 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

 

EA Games spor oyunlarına çok yönlü olarak yaklaşıyor. Her ne kadar biz daha çok futbol oyunlarıyla ilgileniyor olsak da firmanın farklı spor türlerinde de iddialı oyunları var. Madden NFL 23 bu oyunlardan biri.

Amerikan futbolunun konu edindiği oyun, en az FIFA serisi kadar iddialı bir spor oyunu olsa da ülkemizde çok ilgi çekmiyor. Bundan mı bilinmez ama oyuna daha fazla ilgi gösterilmesini sağlayacak güzel bir kampanya duyuruldu.

Madden NFL 23 Steam Üzerinde Ücretsiz Olarak Denenebilecek

Yeni kampanya kapsamında oyunun Steam platformu üzerinden ücretsiz olarak denemeye sunulduğunu gördük. Bugün itibariyle 3 gün boyunca yapımı ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

3 günlük deneme süresinden sonra ise oyuna devam etmek isterseniz satın almanız gerekecek. Oyunu beğenip, deneme süresinden sonra da oyuna devam etmek isterseniz bir güzel kampanya daha var.

Madden NFL 23

Yapım, oyuncu kitlemizi biraz arttıralım demiş olacak ki oyunu da bu süre içerisinde indirime sokma kararı almış. Normalde fiyatı 599.99 TL olan NFL 23, ( dikkat edin 600 TL değil. 🙂 ) %35 indirimle 389.99 TL’ye alınabilecek.

İndirim için de bir süre sınırlamasına gidilmiş. Oyunun indiriminin 27 Ekim tarihine kadar geçerlilik süresi olacak.

You may also like...