Marvel’s Midnight Suns Oynanış Videosu Yayınlandı

Süper kahraman oyunları için artık çok fazla heyecanlanmıyorum. Sağolsun Avengers oyunu bütün iştahımı kapattı. Lakin işin içinde Firaxis olduğunu öğrendikten sonra ve Wolverine’in oynanabilir olduğu açıklandıktan sonra Marvel’s Midnight Suns oyunu biraz kıpırdanmaya yol açtı. İlk defa Gamescom’da sinematik fragmanını gördüğümüz oyundan bu kez oynanış videosu da yayınlandı. 

Sıra tabanlı bir dövüş oyunu için animasyonlar epey güzel gözüküyor. Zaten ana kampta yapılacak aktiviteler de oyuna ayrı bir renk katacaktır. Lakin böyle karakterlerle etkileşime geçilen bir oyunda herhangi bir romantik aktivite olmayacakmış. Marvel cephesi buna pek sıcak bakmamış. Magik olan bir oyunda böyle bir seçenek olmaması benim için epey hayal kırıklığı oldu. Yine de şimdiki karakter havuzu bile eğlenceli bir ekip için büyük potansiyel vaat ediyor, üç yeni karakterin daha kadroya gireceğini düşününce Midnight Suns başında uzu zaman geçirmelik bir oyun olabilir.

  • Marvel’s Midnight Suns Fragmanında Gördüğümüz Karakterler Kimler?

“Marvel’ın karanlık yüzü” diye tanıtılan bir oyunda Captain America görmek de ayrı bir ironi olmuş. The Hunter‘ın baştan aşağı düzenlenebilir olması RYO oyunu olarak güzel gözükse de Marvel ile pek çalışan bir mekanik olmadı. Umarım bu sefer doğru formülü tuttururlar da keyifle bir Marvel oyunu oynayabiliriz. Hoş Huter biraz boş çıksa da Logan olan yerden benim için mutsuzluk çıkmaz. (Sen hariç Origins filmi, sen hariç…)

You may also like...