Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PC Sürüm Fragmanı Paylaşıldı

   

Marvel’s Spider-Man yapımının PC platformuna gelmesinin sonrasında sıra geldi Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyununun PC sürümünü beklemeye. Aslında oyunun PC sürümünün geleceği de biliniyordu ama bu sürümün ne zaman geleceği konusunda bilgi yoktu.

Yine kesin bir tarih var diyemiyorum ama artık oyun için yeni bir fragman paylaşıldı ve çıkış tarihi konusunda biraz daha netleşen bir bilgi verildi.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PC Çok Yakında Geliyor

Paylaşılan fragmanda çok fazla bir detay yok. Kısa bir fragman paylaşılmış. Birkaç sahnede oyunun PC sürümünün nasıl gözükeceği konusunda bilgiler alıyoruz ama çok detaylı bir oynanış görüntüsünün olmadığını da söylemek lazım.

Sadece bu sahnelerden yola çıkarak söyleyebiliriz ki seri PC platformunda da tatmin edici bir grafik deneyimi sunacak.

Oyunun çıkış tarihi konusuna gelecek olursak, yapımın çıkışının 2022 yılı içerisinde olacağı gözüküyor. Gün olarak net bir tarih verilmemesine karşın oyunun Sonbahar ayları içerisinde PC platformunda olduğunu göreceğiz.

Marvel’s Spider-Man PC sürümü kadar ilgi çekecek mi orasını oyun çıktığı zaman görmüş olacağız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/marvels-spider-man-miles-morales-pc-surum-fragmani-paylasildi-132820/ linkinden 25.09.2022 21:09:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...