Metal Max Xeno: Reborn PlayStation 4, Switch ve PC için Çıkış Yapacak.

 

Yayıncı PQube, tank savaşları içeren JRPG oyunu Metal Max Xeno: Reborn‘un 2022’de çıkış yapacağını duyurdu.

Oyun, PlayStation 4, Switch ve PC (Steam) için 2022 yılında çıkış yapacak.

Metal Max Xeno: Reborn, serinin 30. yıl dönümünü kutlamak için PlayStation 4 ve PlayStation Vita sürümlerini Steam’e taşıyacak. Xeno: Reborn serinin yalnızca Japonya dışında bir sürüm alan üçüncü oyun olmasıyla Batı’da çok az var oldu.

Oyun, gerçek zamanlı savaşlar ve araç savaşları içeren doğrusal olmayan, açık dünya bir JRPG olarak tanımlanıyor. Dystokio’nun harap olmuş dünyasında hayatta kalanları aramak için bir göreve çıktığınızda, oyunun kahramanı Talis’in kontrolünü ele geçireceksiniz.

Reborn, geçen yıl Japonya’da Switch’te piyasaya sürülen 2018’in Metal Max Xeno‘sunun yeniden yapımıdır. Bugünkü batı duyurusu, Metal Max serisinin 30. yıldönümüne denk geliyor.

Oyunun yeniden yapımı Yeni oyun motoru, destek köpeği Pochi, çeşitli diğer iyileştirmeler ve ayarlamalar ekliyor ve rastgele karşılaşmaları kaldırıyor.

Duyuru fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”Metal Max Xeno Reborn – Announcement Trailer” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/19BDLjxBK5o” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

You may also like...