Metro Exodus 18 Haziran’da PlayStation 5 ve Xbox Series Versiyonları için Geliyor

Geliştirici 4A Games’in korku uyandıran birinci şahıs nişancı serisinin beğeni toplayan üçüncü oyunu Metro Exodus,

18 Haziran 2021 tarihinde Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için çıkacak.

18 Haziran’da Xbox Series X / S ve PlayStation 5’e çıkacak. Metro Exodus, oyuncuları bir kez daha kıyamet sonrası bir Rusya’da mücadele imkanı sunuyor. Ünlü yazar Dmitry Glukhovsky’nin romanlarından esinlenen, ağırlıklı olarak yeraltı bir hayatta kalma dünyasını ele alıyor oyun.

Temel oyun ve DLC genişletmeleri, tüm içerikte Metro Exodus ve The Two Colonels genişlemesinin orijinal sürümünde olduğu gibi Ray Traced Global Illumination (RTGI) ve Ray Traced Emissive Lighting tekniklerini içerecek.

Oyunun yeni nesil sürümü, önemli ölçüde azaltılmış yükleme sürelerinden, 4K doku paketlerinden ve Xbox‘ta uzamsal ses ve denetleyici gecikmesi iyileştirmeleri dahil olmak üzere platforma özgü bir dizi özellikten ve PlayStation 5 DualSense denetleyicisinin dokunsal özellikleri desteğinden yararlanacak.

Bu geliştirmeler, tüm PS4 ve Xbox One ve One X Metro Exodus sahiplerine ücretsiz yükseltme olarak veya franchise yeni başlayanlar için fiziksel bir sürüm olan Metro Exodus Complete Edition ile yeni oyunculara sunulacak.

Yeni nesil konsollar için yayınlanan video

You may also like...