Mount & Blade II Bannerlord Fiyatı Ne Kadar Değişti? Zam Öncesi ve Sonrası Fiyat

   

Steam’de oyun zamları ne yazık ki etkisini göstermeye devam ediyor. Zam yapma kararı alan son yapım ise gururumuz Mount & Blade II Bannerlord olmuştu.

Aslında TaleWorlds, 15 Eylül tarihinde oyuna zam geleceğini duyurmuştu. 20 Eylül itibariyle de bahsedilen zam yapıldı ve yeni fiyatla tanıştık. Durumdan haberdar olmayanlar ne kadar zam geldiğini merak edenler olacaktır.

Merak edenler için hemen bir eski fiyatla yeni fiyat karşılaştırması yapalım.

Mount & Blade II Bannerlord Fiyatı Ne Kadar Yükseldi?

Aslında oyun makul bir fiyata satışa sunulmuştu. Uzun bir süredir de öyle devam etti. 25 Ekim tarihinde tam sürümün ve konsol sürümlerinin yayınlanacağının açıklanmasından sonra, bunun şerefine oyunun Steam üzerinden ek bir %10’luk indirime girdiğini de görmüştük.

İndirimsiz haliyle 149.99 TL gibi bir fiyatla karşı karşıyaydık. %10 indirim sonrasında 135 TLseviyesine kadar da fiyat düşmüştü.

Fakat zam sonrasında oyunun fiyatı 350 TLoldu. Bu fiyat makul ya da değil artık yorum sizin ama artış fiyat artışının %100 üzerinde olmasıüzücü.

En azından TaleWorlds önceden zam için haber vermişti. Oyunu satın almak isteyen kullanıcıların erken zam haberinden yararlandığını düşünüyorum. Dileriz zamlar devam etmez. Zira sadece Mount & Blade II için değil genel olarak Steam’deki oyunlarda bir artış var.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mount-blade-ii-bannerlord-fiyati-ne-kadar-degisti-132779/ linkinden 22.09.2022 15:09:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...