Mount & Blade II Bannerlord için Beklenen Açıklama Geldi

   

Yerli bir firmadan çıkması bir yana, gerçekten kaliteli bir oyun olduğu için sevdiğimiz Mount & Blade II Bannerlord için beklediğimiz zaman geldi. Aylardır hatta yıllardır açıklanmayan konsol sürümü sonunda duyuruldu.

Konsollarda hangi platformlar desteklenecek ve ön siparişler ne zaman başlayacak artık biliyoruz. E hadi o zaman detaylara geçelim.

Mount & Blade II Bannerlord Konsol Sürümü Bugün Ön Siparişe Açılıyor

Oyunun konsol sürümü için çok fazla beklemeye gerek kalmayacak. Zira yapılan açıklamaya göre yapım bugün itibariyle yani 23 Ağustos (16:00 UTC) tarihinde ön siparişe açılacak.

Güzel haber şu ki oyun, hem PlayStation konsollar için hem de Xbox konsollar için gelecek. PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X ve S için yani güncel ve eski nesil popüler tüm konsollar için oyun satın alınabilir olacak.

Biliyorsunuz yıllardır geliştirilmesine karşın Mount & Blade II Bannerlord hala erken erişim sürümünde. Steam üzerinden de böyle satılıyor. Konsollar için de aynı durumun geçerli olması söz konusu olacak.

Tam Sürüm İçin de Tarih Belli Oldu 

Tam sürümün hem konsollar için hem de PC için aynı zamanda yayınlandığını göreceğiz. Yapılan açıklamaya göre oyunun tam sürümü 25 Ekim tarihinde çıkış yapacak ve oyunun bu tarihte konsollar için de piyasada olduğunu göreceğiz. Bir diğer güzel haber ise güncellemelerin de devam edecek olması.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mount-blade-ii-bannerlord-icin-beklenen-aciklama-geldi-131800/ linkinden 24.08.2022 17:08:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...