Mount & Blade II Bannerlord için PS4 ve PS5 Tarihi Sızdı

   

Mount & Blade efsanesinin en güncel oyunu Mount & Blade II Bannerlord, çok uzun süredir geliştirme aşamasına devam ediyor. Oyun çıktı ve PC sürümünü oynayabiliyorsunuz ama hala erken erişim oyunu olarak gözüküyor.

Yakında PC sürümü nihai versiyon olarak yayınlanır ve oyun tamamlanır diye bekliyoruz ama bir yandan da konsol cephesi var. Bu efsane orta çağ odaklı oyunun konsol sürümlerinin ne zaman geleceği merak ediliyor.

İşte bu konuda da önemli bir sızıntı gerçekleşti. PlayStation Game Size isimli bir sosyal medya hesabından oyunun PS4 ve PS5 sürümlerinin çok yakında geleceğini gösteren görsel paylaşıldı.

Mount & Blade II Bannerlord PS4 ve PS5 için Ne Zaman Gelecek?

Paylaşılan gönderide oyunun her iki konsol versiyonunun da 25 Ekim tarihinde çıkış yapacağı söyleniyor.

25 Ekim 2022 tarihi çok şaşılacak bir tarih değil. Ama tabii ki resmi bir açıklama olmadan bu doğru diyemiyoruz.

Oyunun PS5 ve PS4 oyun konsolu versiyonları için tek sızdırılan da tarih değil. Mount & Blade II Bannerlord PS5 için ne zaman çıkacak bir yana, oyun konsollarda ne kadar yer kaplayacak bu da sızdırılmış.

Mount & Blade II Bannerlord

Mount & Blade II Bannerlord

Artık iddiaların ne kadar doğru olduğunu TaleWorlds açıkladığı zaman göreceğiz. PC sürümü epey bir beğeni kazanmıştı, bakalım konsol sürümlerinde iş nasıl değişecek?

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mount-blade-ii-bannerlord-icin-ps4-ve-ps5-tarihi-sizdi-128994/ linkinden 21.06.2022 21:06:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...