Mount & Blade II: Bannerlord Kısa Süreliğine İndirime Girdi

 

Yıllar süren geliştirme aşamasından sonra 25 Ekim tarihinde tam sürüm olarak yayınlanan Mount & Blade II: Bannerlord, gözde oyunlardan biri olmayı başardı. Oyunun konsol sürümü de PC sürümü de beklenen ilgiyi gördü. Şimdilik tek kötü haber ise ne yazık ki oyunun fiyatları.

Aslında yapım uzun süre uygun bir fiyattan satışta kaldı. Fakat yakın zamanda gelen zam sonrasında fiyatlar bir anda 300 TL sınırın da üzerine çıktı. Konsol sürümüne geçtiğiniz zaman iş biraz daha karışıyor zira konsol sürümü 500 TL sınırında.

Neyse ki fiyat konusunda zaman zaman indirim haberleri de geliyor. Yine böyle bir indirim haberiyle daha karşınızdayız. Oyunun konsol sürümü değil ama PC sürümü için kısa süreli bir indirim kampanyası başladı.

Mount & Blade II: Bannerlord, Steam Üzerinden İndirime Girdi

Oyunun Steam sayfasına girdiğiniz zaman özel promosyon teklifiyle beraber, yapımın %20’lik bir indirime girdiğini görüyorsunuz.

Kaçırmayın: Oyunun Fiyatı Zamlardan Önce Ne Kadardı? 

Normalde satış fiyatı 350 TL. Bu indirim sonrasında ise satış fiyatı 280 TLcivarına inmiş durumda. Tabii ki gönül ister daha yüksek oranlarda indirim görelim ama şu dönemde %20’lik indirim bile güzel bir haber.

Mount & Blade II: Bannerlord

Bu arada özel promosyon teklifinin kısa süreliğine geçerli olduğunu da hatırlatalım. %20 indirimle Mount & Blade II: Bannerlord almak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor zira teklif 15 saat sonra sona erecek.

You may also like...