My PlayHome Plus oyunu

Kapak resmi

PlayHome Plus, iGeneration için bir oyuncak bebek evidir.

Çocuğunuzun dolaplar, TV ve duş dahil her şeyi kullanabileceği bir oyuncak bebek evi hayal edin. Bir yumurta kızartıp aile pizzasını besleyebileceğiniz yer. İçecekleri dökebileceğiniz, baloncukları üfleyebileceğiniz ve ışıkları kapatabileceğiniz bir yer.

Parçaların kaybolmasının ve asla kırılmasının imkansız olduğu bir oyuncak ev hayal edin.

2 yaşındaki bir çocuğun bile kullanabileceği şekilde tasarlandığını, ancak 8 yaşındaki bir çocuğu eğlendirecek kadar ayrıntılı olduğunu hayal edin.

Çocuklarınızı saatlerce, aylarca ve yıllarca heyecanlandırıp büyüleyebilecek bir oyuncak ev hayal edin …

My PlayHome, orijinal ve en iyi bebek evi uygulamasıdır. Son derece etkileşimli olan çocuklarınız evdeki her şeyi keşfedebilir ve kullanabilir. Karakterler yemek yer, uyur, duş alır, dişlerini fırçalar ve daha fazlasını yapar. Odanın daha karanlık olmasını ister misiniz? Perdeleri kapatın! Müzikte bir değişiklik yapmak ister misiniz? Stereoya farklı bir CD yerleştirin!

Başka hiçbir bebek evi uygulaması etkileşim, ayrıntı, kullanım kolaylığı ve sadece eğlenceye yaklaşamaz!

MY PLAYHOME PLUS’U TANITIYORUM!

My PlayHome Plus, tüm orijinal My PlayHome uygulamalarını alır ve bunları tek bir dev dünyada birleştirir! Artık uygulamalar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan evler, mağazalar, okul ve hastane arasında geçiş yapabilirsiniz.

* Orijinal My PlayHome evini ücretsiz içerir! *

Diğer My PlayHome uygulamalarına zaten sahip misiniz? Onları oyun kasabasına ücretsiz olarak ekleyebileceksiniz! My PlayHome Plus, yüklediğiniz diğer My PlayHome uygulamalarını tespit edecek ve bu alanları size ücretsiz olarak sunacaktır.

YENİ ALANLAR!

Kasabada yeni bir alışveriş merkezi inşa ediliyor! Hala üzerinde çalışıyorlar ama yemek alanını çoktan açtılar! Rahatlamak için 4 yepyeni fast food dükkanı var:

* Pizza salonu
* Suşi
* Kahvehane
* Hamburger ve sosisli sandviç

ÇOCUKLAR İÇİN KLASİK UYGULAMA

PlayHome uygulamalarım neredeyse on yıldır çocukları büyülüyor ve yepyeni bir çocuk uygulamaları türü yaratıyor. My PlayHome, ebeveynler tarafından güvenilir çünkü çocuklarının cihazlarında ne oynadıklarını da önemseyen ebeveynler tarafından yapılmıştır.

* SOSYAL AĞLAR, BASIN BİLDİRİMLERİ VEYA KAYIT OLMAMASI
* 3. TARAF REKLAMLARI YOKTUR
* İNTERNETE BAĞLANMAYA GEREK YOK
* ABONELİK YOK
* TÜKETİLEN UYGULAMA İÇİ SATIN ALMA YOK

Bir My PlayHome uygulamasında ilk kez, My PlayHome Plus, yalnızca oynamak için yeni alanlar elde etmek için Uygulama İçi Satın Alımlar sunuyor. Geçmişte, bu yeni alanları diğeriyle bağlantı kuracak tamamen ayrı bir uygulama olarak yayınlayacaktık. uygulamalar. Bununla birlikte, yıllar geçtikçe bu daha az pratik hale geldi, bu nedenle bu amaçla Uygulama İçi Satın Alımların dikkatlice kullanılması kararı alındı. Mağazalarda bir şeyler “satın almak” için sanal para satın almak veya önemsiz bir sanal ürün için sonsuz küçük satın alımlar gibi istismar amaçlı Uygulama İçi Satın Alımları * asla * kullanmayacağız.

Anlaşılır bir şekilde Uygulama İçi Satın Alımları kullanmak istemiyorsanız, klasik My PlayHome uygulamaları yine aynı içerikle kullanılabilir ve Uygulama İçi Satın Alımlar olmadan kullanılabilir:

* PlayHome
* PlayHome Mağazalarım
* PlayHome Hastanem
* PlayHome Okulum

Ancak, alışveriş merkezi yemek alanı gibi yeni içerikler My PlayHome Plus dışında kullanılamaz.

Uygulama içi satın alımların Google Play’in Aile Kitaplığı ile PAYLAŞILAMAYACAĞINI lütfen unutmayın. Bunun için üzgünüz, ancak Google bunu henüz mümkün kılmadı.

———————————————–

Giyim mağazası müziği © Shtar – www.shtarmusic.com
Fruit store müziği © Sam Semple – www.samsemple.com

Kar topları!