Necromunda: Hired Gun Duyuruldu

 

Publisher Focus Home Interactive yeni bir Warhammer 40.000 oyununu daha duyurdu.

Warhammer 40.000 evreninde geçen tek oyunculu FPS oyunu Necromunda: Hired Gun‘ı tanıttı.

Necromunda: Hired Gun, PlayStation 5, Xbox Series X ve S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 1 Haziran 2021’de çıkması planlanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Necromunda: Hired Gun, “hızlı tempolu ve acımasız” olarak tanımlanıyor. Duvarda koşabilir, çift zıplayabilir, çengel kullanabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Evcil köpeğiniz bile.

Köpeğinizden bahsetmişken, ikram karşılığında sizin için öldürecek yarı köpek, yarı robot bir arkadaştır. Necromunda: Hired Gun, beğenilen Space Hulk: Deathwing’in yapımcısı StreumOn Studio tarafından geliştirildi.

Görsel olarak, bu oyun güzel görünüyor. Gördüğümüz sınırlı oyundan, aynı zamanda oldukça hızlı tempolu görünüyor. Oyunda Parkour hareketinin bazı unsurları da var gibi görünüyor. Bu da Underhive’ın genişleyen boruları ve podyumlarını dolaşmak için kullanışlı olacak gibi duruyor.

Oyun hakkında detaylı bilgi ve Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fiyat listesi

  • PlayStation Store ile Xbox Store’da: 242,25 TL
  • Steam’de: 161,50 TL.
  • %10 indirim mevcut. Ancak indirim PlayStation Store’da PlayStation Plus aboneleri için.

Fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”Necromunda: Hired Gun – Reveal Trailer” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/MI08MPiL7WQ” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Yayım tarihi
Haber olarak sınıflandırılmış