Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered Yakında Xbox Game Pass ve EA Play’e Katılıyor

 

Tüm platformlarda çapraz platform çok oyunculu desteği bulunan oyun, Kasım 2020’de PS4 , Xbox One , PC ve Switch için piyasaya sürüldü.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered‘ın 24 Haziran’dan itibaren EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’e katılıyor.

Burnout Paradise Remastered’ın arkasındaki stüdyo olan Stellar Entertainment tarafından yeniden düzenlendi. Armed ve Dangerous ve Lamborghini Untamed modları gibi orijinal oyunun tüm lansman sonrası içeriğini içeriyor.

Ayrıca yeni başarılar, araba renkleri, azaltılmış duraklamalar, güncellenmiş bir fotoğraf modu ve çeşitli yaşam kalitesi güncellemeleri ekledi. Bu haftanın başlarında yayıncı EA , dijital mağazalardan beş eski Need for Speed ​​oyununu kaldırdı. Sunucularını üç ay içinde kapatma planlarını onayladı.

Kasım 2020’den bu yana konsoldaki Xbox Game Pass Ultimate aboneleri hiçbir ek ücret ödemeden EA Play üyeliği alarak üyelere seçili EA arka katalog oyunlarının tam sürümlerine sınırsız erişim sağladı.

Aynı durum Need for Speed: Hot Pursuit Remastered için de geçerli. EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate üyeliğiniz var ve aboneyseniz tamamen ücretsiz indirebileceksiniz.

Ek olarak bu sürümün başlıca özelliği, ana oyunun tüm DLC’lerini içermesi ve 4K 60FPS’de çalışması diyebiliriz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/need-for-speed-%e2%80%8b%e2%80%8bhot-pursuit-remastered-yakinda-xbox-game-pass-ve-ea-playe-katiliyor-114094/ linkinden 05.06.2021 18:06:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...