Need for Speed Unbound Oynanış Videosu Yayınlandı

 

Need for Speed Unbound için videolar ardı ardına gelmeye başladı. Kısa süre önce yeni bir video gelmiş ve oyundaki grafiti grafik yapısı hakkında bilgiler verilmişti. Şimdi ise ilk defa oyuna ait, oynanış videosu yayınlandı.

Video, oyunun yapısı hakkında da önemli bilgiler veriyor. Açıkçası birçok soru işaretini de ortadan kaldırıyor. Gelin o zaman videoyu değerlendirmeye geçelim.

Need for Speed Unbound Oynanış Videosu ve Oyundan Detaylar

Videoya baktığımız zaman, EA Games’in söylediği gibi sokak yarışı ruhuna geri döneceğimizi net olarak anlıyoruz. Bir yandan polislerin kovaladığı yarışçılar, bir yandan da bir birleriyle kıyasıya mücadele eden oyuncular göreceğiz.

Şehir yarışçılığını sunacak olan yapımın, genel grafik yapısı ise bir hayli başarılı gözüküyor. Özellikle şehir modellemelerinin başarılı bir şekilde yapıldığının altını çizmek lazım.

Eski NFS ruhunun geri döndüğünü net olarak gösteren grafikler var. Diğer konu grafiti şeklinde grafikler. Oynanış videosuna bakacak olursak, grafiti tarzı efektler tam yerinde kullanılmış gibi gözüküyor.

Oyunun ana yapısını bozacak kadar çok efekt yok. Tam yerine görüntüyü biraz daha canlandıracak şekilde grafiti efektler var. Oyuncuların bu yapıyı seveceğini düşünüyorum.

Detaylı modellemeler, araçlarda detaylı özelleştirmeler, şehir yarışının geri dönüyor olması ve yeni grafiti efektler oyunu öne çıkaracak.

You may also like...