Omen of Sorrow Xbox One için Geliyor

 

Yayıncı Eastasiasoft ve geliştirici AOne Games, korku temalı dövüş oyunu Omen of Sorrow‘u duyurdu.

Oyun, 15 Eylül’de Xbox One için çıkış yapacak.

Yayıncı, Steam sürümünden itibaren oyunu diğer platformlara da getirme planları olduğunu doğruladı. Omen of Sorrow daha önce PlayStation 4’te piyasaya sürüldü ve klasik korku ve edebiyattan bir canavar listesi ile 4 düğmeli bir dövüş düzenine sahip. Oyun Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor ve 2.5D sinematik bir tarza sahip.

Omen of Sorrow yaratıklar ve canavarlar tarafından yönetilen bir dünyada geçiyor. Oyun, arcade dövüşçülerinden ilham alıyor ve grafikler ve tasarım aracılığıyla olgun bir estetik sağlıyor. Oyuncular, kadrosunda çeşitli canavarlar olarak oynayabilir, ancak oldukça basit bir dövüşçü.

Yayıncı, oyunun Xbox One‘da çalıştığını gösteren bir fragman da paylaştı. Ekstra karakterin dışında herhangi bir grafik güncellemesi eklenmemiş gibi görünüyor.

Fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”Omen of Sorrow Trailer (Xbox One)” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/njn_HAIo0eU” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/omen-of-sorrow-xbox-one-icin-geliyor-117802/ linkinden 11.09.2021 14:09:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yayım tarihi
Haber olarak sınıflandırılmış