Outriders’dan İki Yeni Fragman Videosu Geldi

 

Square Enix ve People Can Fly, son Square Enix Presents etkinliği sırasında yeni bir Outriders fragmanını yayınladı.

RPG oyunu olan Outriders hakkında bilmeniz gereken her şeyi özetliyor.

Mevcut tüm platformlarda yayınlanan önceki fragmanlardan ve yayınlardan kapsamlı önizleme kapsamından veya ücretsiz demolardan herhangi birine dikkat ettiyseniz. Bu fragmanda yeni bir bilgi bulamazsınız. Ancak oyunun hikayesini, karakter sınıflarını, oyun sonu içeriğini ve daha fazlasını özlü bir şekilde özetleyen altı dakikalık Outridersfragmanı olmuş diyebilirim.

Oyuncular için yeni olabilecek tek şey, oyuncuların Enoch’ta seyahat edeceği ek konumlardır. Eagle’s Peak, oyuncuların fethetmeleri için karlı bir dağ biyomunun yanı sıra, doğal ortamlarına özel olarak adapte olmuş farklı düşman türleriyle yoğun bir orman ortamı sağlayacak.

Bu ortamlar, oyunun açılış bölümlerinde belirgin bir şekilde öne çıkan savaşla parçalanmış savaş alanlarının yanı sıra çok ihtiyaç duyulan bir çeşitliliği sağlamalıdır.

Outriders, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia platformları için 1 Nisan’da çıkış yapacak. Xbox Series ve Xbox One’da ilk günden Xbox Game Pass’e dahil olacak.

101 adlı fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”Outriders: This is Outriders [101] [ESRB]” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/vtx2LT2cnF8″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Appreciate Power adlı fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”Outriders: Appreciate Power [ESRB]” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/TEppuS1LzHc” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Yayım tarihi
Haber olarak sınıflandırılmış