Overwatch 2 Çıkınca İlk Oyuna Ne Olacak?

   

Kısa süre önce Xbox & Blizzard Entertainment etkinliği yapıldı ve birçok oyun için duyuruların geldiğini gördük. Duyuru yapılan oyunlardan birisi de Overwatch 2 oldu.

Daha doğrusu yeni gelecek olan yapım için çok merak edilen soruların cevapları verildi. Oyun ne zaman çıkacak ve ücretli mi olacak gibi önemli sorular yanıt buldu.

Bu tanıtım sırasında oyunun 4 Ekim tarihinde çıkış yapacağının açıklandığını gördük. Şimdi ise farklı bir tartışma gündemde. Mevcut oyunu satın almış olan oyuncular, ikinci oyun çıkınca ilk oyuna ne olacağını merak ediyor.

Overwatch 2 Gelince İlk Oyun Rafa Kaldırılabilir

Konu yapımın yetkili isimlerine de soruldu. Reddit üzerinden oyun için yapılan bir soru cevap etkinliği sırasında bu nokta soruldu ve Oyun Direktörü Aaron Keller konu hakkında kısa bir açıklama yaptı.

Açıklamada yeni oyun geldiği zaman mevcut hizmetin yerini alacak dendi. Buradan Overwatch 2 çıktığı zaman birinci oyunun yerini alacak çıkarımını yapıyoruz.

Fakat bu konuda çok daha fazla açıklama yapılması lazım. Birinci oyunu alanlara ne olacak? Söylendiği gibi tamamen Overwatch 1 kapatılacak mı? İkinci oyun ücretsiz olacağı için ilk oyuna desteğin kesilmesi doğru mu?

Daha birçok soru çıkarabiliriz. Ama ortak cevabımız şu olacak ki bu soruların daha net cevaplarını yapım verecek. Henüz ikinci oyunun çıkmasına uzun bir zaman var. 4 Ekim’den önce daha detaylı bir açıklama gelecektir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/overwatch-2-cikinca-ilk-oyuna-ne-olacak-129198/ linkinden 27.06.2022 13:06:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...