Overwatch 2 için Müjdeli Haber Geldi! Ne Zaman Çıkıyor?

   

Overwatch yapımını bir seriye dönüştürecek olan Overwatch 2 için beklenen açıklama geldi. Oyunun ne zaman çıkış yapacağı ve ücretli mi yoksa ücretsiz mi olarak geleceği netlik kazandı.

Yapılan duyurunun yanında bir de çıkış tarihi videosu yayınlandığını gördük. Her zaman olduğu gibi aksiyon dolu bir oyun geleceğini de buradan anlamış olduk.

Overwatch 2, 4 Ekim Tarihinde Geliyor

Yapılan açıklamaya göre oyun 4 Ekim tarihinde erken erişimde bir şekilde sunulacak. Geliştirici firma PVP ve PVE bölümlerini ayırmış ve ayrı ayrı geliştirmeye devam etmişti.

İşte bu noktada PVP kısmı için 4 Ekim’de yayınlanacak deniyor. PVE kısmı için ise geliştirmeler devam edecek.

Yeni bir oynanış yapısı ve daha iyi grafiklerin yanında, yeni kahramanları da göreceğiz. Oyuna dahil edilen yeni kahramanların ilki ise Junker Queen olacak.

PC, PS5, PS4, Xbox One ve Xbox Series X ile S için gelecek olan oyun için en iyi haberi ise sona sakladık. Oyun için en iyi haber şu ki Overwatch 2 ücretsiz olacak.

Ücretli mi ücretsiz mi tartışmaları devam ediyordu ve böylece tartışmalara da son nokta konulmuş oldu. Unutmadan oyun için daha fazla bilginin verileceği bir etkinlik daha olacağını da hatırlatalım.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/overwatch-2-icin-mujdeli-haber-geldi-ne-zaman-cikiyor-128609/ linkinden 12.06.2022 19:06:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...