Adata Ultimate SU630 SSD İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/kjZV8Ey-j7Q” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Uzun bir aranın ardından hepinize kucak dolusu sevgiler! Bugün masamızda Adata’nın SU630 SSD’sini inceledik. Keyifli seyirler! Adata Ultimate SU 630 hakkında daha fazla bilgi için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

E-Spor Dünyayı Nasıl Değiştirecek? – Tuğbek Ölek TEDxReset Konuşması

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/Yr97FLFMCZs” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] 1996’dan bu yana oyun sektöründe girişimci, iletişimci ve sıkı bir oyuncu olan, Setimedia’nın kurucusu olarak oyun basını ve e-sporun Türkiye’deki yolculuğunda ilk gününden itibaren kilit roller üstlenen Tuğbek Ölek, 20 yıllık Espor deneyimini bir TEDx konuşmasına sığdırmaya çalıştı.

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

Haziran’da Ne Oynasak? – Haziran Ayında Çıkacak Bomba Oyunlar!

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/aygzllsCUvA” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] 2019 yılının Haziran ayına hoş geldiniz! Bu ay çıkacak bomba oyunları düşündük; sizler için en güzel 5 tanesine ilk bakış attık. Keyifli seyirler!

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

150.000TL!!! En Pahalı Oyuncu Bilgisayarı – Acer Predator Thronos İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/w71DDvRcWyk” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Şu an piyasada bulabileceğiniz en pahalı oyun ekipmanı olan Acer Predator Thronos’u sizler için inceledik. Keyifli seyirler! Acer Predator Thronos hakkında daha fazla bilgi için: //www.acer.com/ac/tr/TR/content/predator-thronos

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

Temmuz’da Ne Oynasak? – Temmuz Ayında Çıkacak Bomba Oyunlar!

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/Yyi9YOUkpIA” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Temmuz ayında çıkacak olan bütün oyunlara baktık, pek de mutlu olmadık açıkçası ama yine de sizler için en bomba 5 oyunu sizler için derledik. Keyifli seyirler!

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

En Hızlı SSD’yi Bulduk Mu? – WD Black SN750 M2 SSD İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/kv56ijV-zsE” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Donanım incelemelerimizde bugün Western Digital’in Black SN750 modeli M.2 SSD’sini inceledik. Keyifli seyirler! Western Digital Black SN750 hakkında daha fazla bilgi için Western Digital’in web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yazılı inceleme tercih ediyorsanız, incelememizi şuradan okuyabilirsiniz.

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

Asus’un Yeni Canavarı – ROG Strix G Dizüstü Oyun Bilgisayarı İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/GC9xprvjclI” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Donanım incelemelerimiz son hızıyla devam ediyor! Bugün masamızda Asus’un ROG Strix G Scar III modeli oyuncu bilgisayarı var. Keyifli seyirler! Bilgisayarla ilgili daha fazla bilgi için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer yazılı incelememizi okumayı tercih ederseniz ona da şuradan erişebilirsiniz 🙂

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

Dışı Seni Yakar, İçi Beni! – Lenovo Legion T530 Oyun Bilgisayarı İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/NInfzsY52Ew” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Bugünkü konuğumuz aramıza girdi! Tuğbek ve Serpil’in bugünkü konukları Lenovo’nun Legion T530 modeli masaüstü oyun bilgisayarı oldu. Keyifli seyirler! Lenovo Legion T530 hakkında daha fazla bilgi için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yazılı incelemeleri tercih ediyorsanız, incelememizi şuradan okuyabilirsiniz.

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

En İyi Veri-yolu Arkadaşı! – WD My Passport Go 500GB İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/jrQxOVtf–0″ frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Donanım incelemelerimiz tam gaz devam ediyor! Bugün incelediğimiz ürün; hem boyu hem de işlevi ile öne çıkan Western Digital’in My Passport Go Taşınabilir Diski. Keyifli seyirler! Western Digital My Passport GO hakkında daha fazla bilgi için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer yazılı incelememizi okumayı tercih ederseniz, ona… Okumaya devam et En İyi Veri-yolu Arkadaşı! – WD My Passport Go 500GB İncelemesi

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

Monster’ın Evcil Canavarı! – Monster Abra A5 Oyun Dizüstü İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/u9VOUawjl8A” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Donanım incelemelerimiz yazın bu serin günlerinde devam ediyor! Bu seferki incelememizde masamıza Monster’ın Abra A5 V15.2 oyuncu dizüstü bilgisayarını misafir ediyoruz. Keyifli seyirler! Monster Abra A5 V15.2 hakkında daha fazla bilgi için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yazılı incelememizi okumayı tercih ederseniz de sizi şuraya alalım 🙂

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

Oyunların Sert Çocuğu – Alienware M17 İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/6per-DKXmSI” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Yine canavar bir oyun sistemi incelemesi ile karşınızdayız. Bu sefer Alienware’in yeni dizüstü serisinden 17″lik M17 modelini inceliyoruz. Taviz vermeyen yüksek performansı ve ilgiç tasarım özellikleri ile öne çıkan bir oyuncu bilgisayarı. Alienware M17 hakkında daha fazla bilgi için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

Steelseries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/gzB2e_wXykM” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Donanım incelemelerimizde bugün Steelseries’in Arctis 1 isimli kulaklığını inceledik. Keyifli seyirler! Kulaklık hakkında daha fazla bilgi için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yazılı inceleme tercih ediyorsanız onu da şuradan okuyabilirsiniz 🙂

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

Hem Sesi, Hem Görüntüsü! – HyperX Quadcast Oyuncu Mikrofonu İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/26bb3ymdLiM” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Bugün stüdyomuzda iki mikrofon var! HyperX’in Quadcast Mikrofon incelememiz yayında. İncelediğimiz ürünle ilgili daha fazla bilgi için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yazılı inceleme tercih ediyorsanız onu da şuradan okuyabilirsiniz.

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

Modem Değil, Ev Arkadaşı! – TP-Link Archer Oyuncu Routeri İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/FmDhmCd0CBo” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] Donanım incelemelerimizde bu sefer çok değişik bir ürünümüz var: Sauron’un Kafası! TP-Link Archer C5400X Oyuncu Routeri hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sayfasından alabilirsiniz.

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış

Oyuncunun Kara Kutusu! – APC Back-Ups Güç Kaynağı İncelemesi

[iframe width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/8Sepq5dQ64Y” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen] İnceleme masamızda bir hayli ağır bir konuğumuz var! APC Back-Ups BX1400VA hakkında daha fazla bilgi için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yazılı inceleme tercih ediyorsanız onu da şuradan okuyabilirsiniz 🙂

Yayım tarihi
Oyun Video olarak sınıflandırılmış