Pepi Super Stores: Fun & Games oyunu

Kapak resmi

Karakterlerimize katılın ve içindeki çeşitli mağazaları ve etkinlikleri keşfedin. Alışveriş yapın, şakalar oynayın, ürün ve tasarımlarda ince ayar yapın, karakterlerinizi giydirin veya kendi müzikal hitinizi yaratın – Pepi Süper Mağazalarında her şey mümkün!

OYUN YOLUYLA ÖĞRENİN

Bu, çocuklar ve ebeveynleri için eğlenceli ve güvenli bir eğitim-eğlence uygulamasıdır.
Alışveriş merkezinde bir gün oynayın ve onlarca eğlenceli aktiviteye katılın. Her dükkan farklıdır ve denenecek yeni bir ürün seti sunar. Çocuklar meyveleri bir yiyecek makinesine atıp meyve suyu yapabilirler, ancak gerçek eğlence, herhangi bir ürünün kullanılabileceğini ve sonuçların beklenmedikten şaşırtıcı derecede muhteşeme değişeceğini keşfettiklerinde sizi bekliyor!

KEŞİF ANAHTAR

Oyun merakı ve keşfetmeyi teşvik ediyor. Çocuklar, mağazalarda bulunabilen veya yaratılabilen binlerce öğeyle kendi senaryolarını ve oynama yollarını icat edebilirler. Çocuklarınıza oyuna katılın, oyunu öğrenmeye dönüştürme sürecini yönetin veya sadece güzel bir kahkaha atın. Çocuğunuz için eğlenceli görevler ve rutinler oluşturun ve ayarlayın, öğeleri deneyin, oynamanın yeni yollarını keşfedin ve yeni kelimeler öğrenin.

ORKESTRAT MİNİ SAHNELER

Alışveriş merkezimize dağılmış mağazalar ve hizmetler, mini senaryolar oluşturma fırsatları sunar: bir çocuk için farklı görevler belirleyin, karakterleri giydirin ve hatta kısa bir oyun oynayarak oyunu oyunculuğa dönüştürün. Ve en sevdiğiniz zemini keşfetmeyi bitirdiğinizde, burada bulduğunuz eşyaların bir asansöre doldurulabileceğini ve yeni alanlara taşınabileceğini unutmayın.

ANA ÖZELLİKLER

• Uzaydan gelen garip ama arkadaş canlısı uzaylılar dahil 34 yeni karakter!
• Karakteri giydirme ve saç stilini değiştirme yeteneği!
• Bir moda tasarımcısı olun – en sevdiğiniz grafiklerle kıyafet tasarlayın.
• Şapkalar ve gözlüklerden karakterinizin tutabileceği yüzlerce eşyaya kadar düzinelerce aksesuar.
• Herhangi bir öğe ve ekipmanı kullanın, karıştırın ve eşleştirin
• Yiyeceklerden spora, restoranlara ve güzellik salonlarına kadar farklı sahneler!
• Harika makineler saatlerce eğlence, deneyler ve eski güzel kıkırdamalar sağlayacaktır.
• Daha da farklı kombinasyonlar bulmak için öğeleri katlar arasında hareket ettirmek için asansörü kullanın.
• 3-7 yaş arası çocuklara adanmıştır, ancak tüm aile için neşe getirecektir.