PS Plus Haziran 2022 Oyunları Neler?

   

Yeni PS Plus sistemine geçiş yapıldı. Artık oyuncular daha geniş oyun kütüphanelerine erişebilecek ama bir yandan da her ay yeni ücretsiz oyunların verilmeye devam ettiğini göreceğiz. Bu ay için de PS Plus Haziran 2022oyunları açıklandı.

Gerçek anlamda iddialı yapımların yer aldığı Haziran listesinde 3 oyunun yer aldığını görüyoruz. Dilerseniz hiç uzatmadan yeni verilen oyunlar hangileriymiş detaylı olarak bakalım.

PS Plus Haziran 2022 Oyunları ve Erişim Tarihleri

Bu ay verilecek olan oyunlar içerisinde en çok öne çıkan yapım bir efsane olan God of War yapımı olacak. Yakın zamanda PC platformu için de yayınlandığını gördüğümüz oyun, PS4 oyun konsolları için gelmiş olacak. Tüm oyunlar için liste ise hemen aşağıda.

Kaçırmayın: Epic Games yeni ücretsiz oyununu sundu

Haziran ayı için açıklanan oyunlar

  • God of War – PS4
  • Nickelodeon All Star Brawl – PS5 ve PS4
  • Naruto to Boruto Shinobi Striker – PS4

PS Plus Haziran 2022

Tüm oyunların 7 Haziran itibariyle erişime açılacağını belirtelim. Kullanıcıların oyunları kütüphanelerine dahil etmeleri için neredeyse 1 aylık bir süre olacak. 5 Temmuz tarihine kadar oyunları ekleyebileceksiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ps-plus-haziran-2022-oyunlari-neler-128189/ linkinden 03.06.2022 14:06:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...