PUBG 18.2 Güncellemesi Nasıl Yenilikler Getirecek? Ne Zaman Çıkacak?

   

PUBG oynamayı sevenler ve oyundan kopamayanlar için güzel bir haberimiz var. Oyuna çok kısa süre sonra yeni bir güncelleme geliyor. PUBG 18.2 güncellemesi olarak yayınlanacak yeni sürüm, yapımın şu ana kadar aldığı büyük güncellemelerden biri olacak.

Merakla beklediğimiz yeni haritayı da oyuna dahil edecek güncelleme, yapıma ilginin yeniden artmasını da sağlamış olacak. Peki bu güncellemeden tam olarak neler bekliyoruz?

PUBG 18.2 Güncellemesi ile Gelecek Yenilikler

Baştan belirteyim ki güncellemenin tüm notlarını eklemeyeceğim. Önemli gördüğüm kısımlardan söz edeceğim. Fakat güncellemenin getireceği tüm yenilikleri merak edenler için aşağı sürüm notlarının linkini de ekliyor olacağım.

PUBG 18.2 güncellemesi

Yeni Harita Deston Geliyor

Uzunca bir süredir oyuna yeni harita ekleneceği söyleniyordu. Bu haritanın 8X8 olacağı da yine sızıntılarda yer alan bir konuydu. İşte PUBG 18.2 güncellemesiyle beklenen bu haritaya kavuşmuş olacağız.

Yeni harita 9. harita olarak gelecek ve yakın gelecek temelli bir konsepti olacak. Yıkılmaya yüz tutmuş olan bir şehir merkezinde dev gökdelenler, keşfedilmemiş adalar, dikkat çekici güzellikte sahiller, sular altında kalmış yıkıntılar yer alacak.

Bir baraj, bir bataklık alanı, santral alanı gibi oldukça geniş yerleşkelerin de bulunacağı Deston haritasında, çeşitli yüksek binalardan yükselticilerin de kullanılabildiğini göreceğiz.

Özel Dron Alanları

Deston haritasında dron kullanmayı severler için güzel bir artı daha olacak. Haritada sadece dron ile erişilebilen alanlar bulunacak. Bu alanlarda farklı çeşitli malzemeler olacak ve yağmalama deneyimine çeşitlilik katılacak.

PUBG 18.2 güncellemesi

Benzin Pompası Özelliği

Diyelim ki oyunda kullandığınız aracın benzini bitmek üzere. O zaman belirlenen bölgelerdeki benzin istasyonlarının yanına giderek benzin alabileceksiniz. Deston haritasında bulunacak özellik, sadece araca binen sürücü etkileşim tuşuna bastığı zaman geçerli olacak.

Unutmadan bu benzin istasyonlarının patlayabilir özellikte olacağını da hatırlatalım.

PUBG 18.2 güncellemesi

Yeni Bir Silah Daha: O12

Yeni bir orta ve yakın menzilli silahla da karşı karşıya kalacağız. 12 Gauge ağır cephane taşıyacak olan silah, pompalı sınıfında olacak ama menzili standart pompalı modellerine göre daha uzun.

PUBG 18.2 güncellemesi

Yeni Aracımız Bataklık Teknesi

Deston haritasında bataklıkları göreceğimizi söylemiştik. İşte bu bataklıklarda etkili olmak adına yeni bir araç oyuna eklenecek. Bataklık teknesi olarak geçecek araç, sığ sularda avantaj sağlayacak. 5 oyuncuya kadar da taşıma kapasitesi bulunacak.

PUBG 18.2 güncellemesi

Yeni Dönem: Atölye Sistemi

Oyuncular artık lobi menüsünde yeni atölye bölümünü görebilecekler. Üretim bölümünden de üretim gerçekleştirip, belirli malzemelerden kendi kozmetik ürünlerinizi üreteceksiniz.

PUBG 18.2 güncellemesi

Buna Ek Olarak

  • Haritada ve modellerde iyileştirmeler yapılacak. Atmosfer biraz daha iyi bir hale getirilecek.
  • Sadece güvenlik anahtarlarıyla açılabilecek güvenlikli kapılar göreceğiz.
  • Fırlatıcı işlevi olan yükselticili baz istasyonları eklenecek.
  • Belli başlı hata düzeltmeleri yapılacak.

Güncelleme Ne Zaman Yayınlanıyor?

Güncellemenin duyurusunun sonrasında çıkış tarihi de açıklandı. Buna göre yeni sürüm 12 Temmuz tarihinde yayınlanacak.

PUBG 18.2 güncellemesi ile gelecek önemli değişiklikler bu şekilde. Güncellemenin diğer tüm detaylarını öğrenmek için şuradaki linki ziyaret edip, sürüm notlarını okuyabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pubg-18-2-guncellemesi-nasil-yenilikler-getirecek-ne-zaman-cikacak-129681/ linkinden 07.07.2022 04:07:33 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...