PUBG New State’in Yeni Fragmanında Odak Silah Özelleştirmeleri

PUBG New State’in yeni fragmanı yayınlandı. Bu fragman içerisinde yeni haritamız Troi’ye doğru yolculuğa çıkıyor ve şehrin bize sunduğu seçeneklere yakından bakıyoruz. Bu yeni seçenekler arasında birkaç yeni araç ve oldukça detaylı bir silah özelleştirme sistemi olacak.

Gelin ilk olarak yeni araçlara şöyle bir bakış atalım. İlk olarak benim de merakla beklediğim Volta’ya bakıyoruz (Hayır, bunun Fifa’daki Volta ile alakası yok). Elektrikli bir otomobil olacak Volta’nın kendisine has mekanikleri var. Örneğin araç, içten yanmalı motorlara sahip rakiplerine göre sessiz -ki bu durum ekstra avantaj sağlıyor kendisine. Fakat bu avantajını menzili ve mavi alan içerisinde çok hızlı kaybettiği bataryası ile dengeliyor. İkinci yeni modelimiz olan Vulture ise standart motorlarımızdan çok daha hızlı bir motor olacak. Şehrin etrafında dolaşan Tram ise oyuncuların uğrak noktası olacak gibi görünüyor.

CS:GO’nun battle royale modunda gördüğümüz drone sistemi ise New State’in üzerinde duracağı ilginç sistemlerden. Oyun içerisinde bulabileceğiniz drone paralarını kendinize yeni eşyalar sipariş etmek için kullanabileceksiniz. Tabii ki bu drone’lar düşmanları üzerinize çekebilecek dumanlar salacak.

Son olarak fragmanda silah özelleştirme sistemine bakış atıyoruz. Haritadaki rastgele yerleştirilmiş kutulardan bulabileceğiniz bu kit, tüm silahları baştan aşağıya değiştirmenize yardımcı olacak. Örneğin tekli atan bir silahı otomatik hale getirebileceksiniz. Fakat bunu yaparken de bazı dezavantajlar ile karşı karşıya kalacaksınız.

You may also like...