Puzzle Kids – Animal Shapes and Jigsaw Puzzles oyunu

Kapak resmi

Çocuğunuzun mantık becerilerini geliştirmenin ve şekilleri ve kalıpları tanımasına yardımcı olmanın en iyi yolu nedir? Renkli ve tamamen ücretsiz eğitici uygulama Puzzle Kids – Jigsaw Puzzles oynayarak

Puzzle Kids, özellikle çocuklar için tasarlanmış çeşitli sürükle ve bırak nesne bulmacalarıyla öğrenmeyi ciddiye alır. Her mini oyun, çocuğunuzun şekilleri bulması ve manipüle etmesi, yapboz bulmacaları çözmesi ve şekillerin daha büyük bir resme nasıl sığacağını fark etmesi için meydan okur; tümü minik eller için mükemmel olan renkli ve kullanımı kolay bir arayüzle. Herhangi bir yürümeye başlayan çocuk, anaokulu öğrencisi veya anaokulu öğrencisi Puzzle Kids ile eğlenebilir ve hatta oyunları tamamlamak için çıkartma ve oyuncak ödülleri toplayabilir!

Ebeveynler Puzzle Kids – Jigsaw Puzzles’ı da sever. Uygulamanın bir dizi ayarı ve özelliği vardır, böylece yetişkinler, oyunları çocuklarının tamamlamasını kolaylaştırabilir veya zorlaştırabilir ya da şekil bilmecelerini çözmede daha hızlı ilerledikçe ilerlemelerini izleyebilir.

Puzzle Kids, üçüncü taraf reklamlardan ve uygulama içi satın alımlardan tamamen ücretsizdir. Çocuklarınızı eğlendirmeye ve eğitmeye hazır, ücretsiz, tam özellikli bir indirme!

Puzzle Kids – Jigsaw Puzzles aşağıdaki oyunları içerir:

1. Şekil Eşleştirme – Nesneler, hemen yukarıda boş ana hatlarla birlikte ekranda görünür. Çocuklar eşleştirme yapmak ve bulmacayı tamamlamak için nesneleri ana hatların üzerine sürükleyebilir.

2. Nesne Oluşturucu – Yukarıda, aşağıda dağılmış bir dizi parça ile bir şekil gösterilmektedir. Eğlenceli bir görüntü ortaya çıkarmak için çocuklar tek tek şekilleri eşleştirmeli ve bunları büyük resme sığacak şekilde sürüklemelidir.

3. Nesneyi Tahmin Et – Gizemli bir nesne ortaya çıktı! Mümkün olduğunca az ipucu kullanarak çocuğunuzun resmi tahmin etmesine yardımcı olun. İpuçları için renkli şekilleri ana hatlara sürükleyin.

4. Yapboz Bulmacaları – Daha büyük bir resmi tamamlamak için daha karmaşık şekiller düzenleyin. Ebeveynler için, parçaların sayısını ve bulmacaların zorluğunu özelleştirmeye yardımcı olacak çeşitli yapboz seçenekleri mevcuttur.

Özellikleri:
– Dört benzersiz mini oyunla problem çözme ve mantık becerilerine meydan okuyun
– Çocukların ekrandaki nesneleri değiştirmesine yardımcı olmak için renkli arayüz
– Konsantrasyon ve bilişsel becerilerin geliştirilmesine yardımcı olur
– Ödül olarak çıkartma ve oyuncak kazanın
– Üçüncü taraf reklamları veya uygulama içi satın alımlar olmadan indirmek tamamen ücretsiz!

Puzzle Kids – Jigsaw Puzzles, çocukların ve ebeveynlerin birlikte eğlenmesi için tasarlanmıştır. Tüm ailenin keyif alacağı akıllı ve renkli bir öğrenme deneyimi ve en iyisi de ücretsiz! Hemen indirin ve çocuğunuzun ne kadar öğrenebileceğini görün.

Ebeveynlere not:
Puzzle Kids – Jigsaw Puzzles’ı oluştururken amacımız, eğitim ve eğlenceyi eşit parçalara ayıran bir uygulama yapmaktı. Biz kendimiz ebeveyniz ve çocuklarımız için güvenli ve ilgi çekici bir öğrenme deneyimi sunmanın değerini biliyoruz. Ayrıca ödeme duvarlarının, üçüncü taraf reklamlarının ve uygulama içi satın alımların öğrenme deneyimini nasıl azaltabileceğini de biliyoruz. Puzzle Kids ile, tam ücretli bir uygulamanın tüm özelliklerini bir çocuk ve yetişkin dostu pakete ekleyerek mikro dönüşümler ve izinsiz reklamlar gibi her şeyi dışarıda bıraktık. Sonuç, ailemizle paylaşmaktan gurur duyduğumuz bir uygulama ve biz de bundan keyif alacağınızı düşünüyoruz!

– RV AppStudios’taki ebeveynlerden en iyi dileklerimle

Öğrenmenin eğlenceli olamayacağını kim söylüyor? Puzzle Kids, renkli şekiller ve hayvan resimleri içeren akıllı dekupaj testereleriyle doludur; bu, tam da çocuğunuzun oynamaya devam etmesi için gereken özendiricidir! Çocuklar, bulmacaları tamamlarken ve ödüller kazanırken şekilleri nasıl manipüle edip eşleştireceklerini öğrenirken desen tanıma becerileri geliştirecekler.

En son Puzzle Kids güncellemesi, uygulama içi satın alma veya üçüncü taraf reklamları olmadan indirmek için ÜCRETSİZ kalırken çok sayıda performans iyileştirmesi ve hata düzeltmesi içeriyor.