Radeon mu GeForce mu? Hangi Ekran Kartını Tercih Etmeli?

Tuğbek’in aylardır üzerinde çalıştığı dev videonun ilk bölümü nihayet karşınızda! Bu video serisinde o çok ünlü soruya cevap arıyoruz: Hangi ekran kartını tercih etmeli, Radeon mu, yoksa GeForce mu?

Ekran kartı fiyatları delirmişken hepimiz için harcadığımız her kuruş çok önemli. Öyleye doğru ekran kartı nasıl seçilir?  Ekran kartı alırken nelere dikkat etmek gerekir? Bir ekran kartının fiyat performansı nasıl hesaplanır? En iyi fiyat performans ekran kartı hangisidir. En hesaplı ekran kartı hangisidir? Bu konularda size biraz olsun yardımcı olabilmek için özel bir video hazırladık. Teknik detaylara girmeden, lafı çok uzatmadan, herkesin anlayabileceği dilde, ekran kartı alırken nelere dikkat etmek gerek anlattık.

GeForce ekran kartları Radeon’dan iyi mi? Ekran kartları kazık mı? Ekran kartı fiyatı hangi fiyata alınır? Neye göre kıyaslamalı ekran kartlarını. GeForce ve Radeon’ların avantajları neler? Hiç bilgisayardan anlamasanız bile bu video adım adım size nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacak.

İkinci videomuz biraz daha teknik detaylarla dolu olacak.

Tuğbek’in videoda kullanımını gösterdiği Ekran Kartı Kıyas Dokümanı‘na şuradan ulaşabilirsiniz.

You may also like...