Rainbow Six Quarantine İsmi Değişti!

 

Ubisoft nihayet yaklaşmakta olan Rainbow Six Siege Spinoff’u Rainbow Six Quarantine’in adını değiştirdiğini duyurdu!

Geliştirme ekibi tarafından yayınlanan bir videoda, hepimizin küresel bir pandemi boyunca yaşadıklarımızdan ve bunun çok eğlenceli olmadığına karar vermemizden kaynaklanabileceğine dair sürekli ortaya atılan spekülasyonlardan sonra isim nihayet resmi olarak değiştirildi.

Bunun yerine yapımcı Antoine Vimal Du Monteil, videoda oyunun resmen bir Ubisoft Orijinali olan Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction olarak yeniden adlandırıldığını duyurdu. Geçmişteki sızıntılardan gördüğümüz kadarıyla, hasar görmüş operatörleri ve NPC’leri Çıkarmak oyunla ilgili yapılacaklar listesinde üst sıralarda yer alıyor. Rainbow Six Extraction’ın Kreatif Direktörü Patrik Methe’nin videoda dediği gibi, “Her zaman aklınızda tek bir hedef olacak, kimsenin geride kalmamasını sağlayacaksınız.”

” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/D_xqNVp9-sY” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

E3’ün bir parçası olan Ubisoft Forward etkinliği 12 Haziran’da PT 12’de yayınlanacak Rainbox Six Extraction‘ı daha fazla görmeye hazırız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/rainbow-six-quarantine-ismi-degisti-114280/ linkinden 10.06.2021 18:06:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...