Rockstar Games, GTA 6 ile ilgili Açıklama Yaptı!

   

Grand Theft Auto, tartışmasız dünyanın en popüler oyun serilerinden bir tanesi ve bir süredir internette GTA 6 hakkında planların olduğu dönüyor ve geliştirici şirket Rockstar Games nihayet GTA 6’nın geliştirme aşamasında olduğunu resmi olarak duyurdu.

Rockstar Games, yayımladığı bir blog gönderisinde “GTA 5’in benzeri görülmemiş uzun ömürlülüğüyle, birçoğunuzun bize Grand Theft Auto serisine yeni bir ekleme yapılıp yapılmayacağı hakkında sorular sorduğunu biliyoruz” dedi ve cümlelerine şu şekilde devam etti;

GTA 6 geliştirme aşamasına geçti!

Başladığımız her yeni projede, hedefimiz her zaman daha önce teslim ettiğimizin önemli ölçüde ötesine geçmek ve Grand Theft Auto serisinin bir sonraki girişi için aktif geliştirmenin devam ettiğini onaylamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Ne yazık ki serinin yenisi GTA 6 hakkında başka bir açıklama yapılmadı fakat şirket oyunun hazır hale geldiği zaman daha fazla resmi açıklama ve paylaşım yapacaklarını belirtti. Henüz belirlenmiş bir yayınlama tarihi olmasa da güçlü söylentiler oyunun 2025 yılında piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/rockstar-games-gta-6-ile-ilgili-aciklama-yapti-123155/ linkinden 04.02.2022 17:02:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...