Royal Match oyunu

Kapak resmi

YEPYENİ MACERAYA HOŞ GELDİNİZ! RENKLERİ KAYDIRIN, BULMACALARI ÇÖZÜN, KALEYİ DEKORE EDİN VE PARA KAZANIN. Royal Castle, binlerce eğlenceli ve zorlu 3’lü eşleştirme bulmacasıyla dolu! Tahtayı temizlemek ve bulmacayı yenmek için 3 veya daha fazla renkli öğeyi birleştirin! Royal Match, oynamak için ücretsiz ve çok eğlenceli! Şimdi oyna!

Kraliyet Maçında, Kral Robert’ın Kraliyet Kalesi’ni harika bir zevkle dekore etmek için yardımınıza ihtiyacı var. Bu yüzden, 3 seviyeli maçı tamamlayın arasında, başka bir fantastik bölüm için acele etmeyin, ancak Kral’ın kalesini ziyaret edin! Kraliyet Şatosundaki odaları tamamlamak için para kazanın, bir stille ev inşa edin, destanınıza devam etmek için bonuslar ve ekstra güçlendiriciler kazanın!

Keyif alacağımız çok sayıda tatlı bulmacamız var! Her yeni bölüm ücretsiz jetonlar, benzersiz ödüller, şaşırtıcı görevler, harika alanlar ve harika harika maçlarla birlikte geliyor!

Harika grafikler ve harika bulmacalarla bir sonraki seviye 3’lü eşleştirme oyununa atlayın:

– Hem ustalar hem de yeni 3 oyuncu için benzersiz bir 3’lü eşleştirme oyunu ve eğlenceli seviyeler!
– Bonus seviyelerde bir sürü jeton ve özel hazineler toplayın!
– Kilidini açmanı bekleyen güçlü güçlendiricileri patlat!
– Yoldaki kuşlar, kutular, iksirler, dolaplar, elmaslar, sihirli şapkalar, bozuk para kasaları, gizemli posta kutusu ve domuzcuk gibi engellere dikkat edin!
– Madeni paralar, güçlendiriciler, güçlendiriciler gibi muhteşem ödüller kazanmak için harika sandıklar açın!
– Kral Robert’ın evindeki yeni odaları, kraliyet odalarını, muhteşem bahçeleri ve daha birçok heyecan verici alanı keşfedin!
– Kral odası, mutfak, bahçe, garaj ve diğer birçok harika oda dahil olmak üzere alanları dekore edin!
– Facebook’ta arkadaşlarınıza meydan okuyun ve liderlik tablolarının zirvesine ulaşın!

Engelleri aşın ve eğlenceli ve zorlu seviyeleri geçmek için harika güçlendiriciler oluşturun! 3 seviyeli eğlenceli maç oynayarak harika alanların kilidini açmaya devam edin! Şimdi gelin ve eğlenceye katılın!

Bingo:% 100 reklamsızdır ve wifi gerekmez – internet ücretsizdir.

Sonsuz eğlence için değiş tokuşa başlayın.

Yardıma ihtiyacım var? Royal Match uygulamasındaki destek sayfamızı ziyaret edin veya contact@dreamgames.com adresinden bize bir mesaj gönderin.

Muhteşem bir yeni güncellemeye hazır mısınız?

• Müthiş 50 YENİ SEVİYE oynanmaya hazır! Seviyeyi oynarken bu kadar rahat olmayın çünkü FROG ürkek olabilir!

• YENİ ALANI KEŞFEDİN! Herkesin parlamak için biraz zamana ihtiyacı var! Yeni şirin BARBERSHOP’u ziyaret etmeniz yeterli!

Her iki haftada bir yeni seviyeler geliyor! En son içeriği almak için oyununuzu güncellediğinizden emin olun!