Scrapland Remastered PC için Geldi

  arctis 7+   arctis 7+

MercurySteam, ilk oyununun yeniden düzenlenmiş bir versiyonu olan Scrapland Remastered‘ı çıkış yaptı.

Oyun, Steam ve GOG üzerinden 179,91 TL’den PC için çıkış yaptı.

Scrapland ilk olarak 4 Kasım 2004’te PC için piyasaya sürüldü. Xbox versiyonu ise 28 Şubat 2005’te çıkış yaptı. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

MercurySteam’in bu kült oyunu, unutulmaz karakterler, güçlü gemiler ve mizah dolu bir bilim kurgu macerasıyla geri dönüyor. Çok Oyunculu kıyasıya savaşlara katılmaya, gemilerinle yarışmaya hazır ol.

Oyunun özellikleri

  • Sistemi hack’le! Becerilerini ve mizah anlayışını sınayacak, ilginç kişiliklere ve yeteneklere sahip 15 farklı karakterin kontrolünü eline al.
  • Robotların dünyasına sızmış katili bul ve oyunda yer alan 140’ı aşkın görevi tamamlayarak o cani adamın suç listesine bir nokta koy.
  • Favori savaş geminle şehirde devriye gez. Hız, ateş gücü, karşı önlemler, manevra yeteneği, dayanıklılık… Hepsi bu gemilerde. Çabalarsan hepsine sahip olabilirsin.
  • Çok Oyunculu mod: Bu oyun türünde hâlen eşi benzeri çıkmamış yarış ve savaşlardan oluşan heyecan dolu bir kombinasyon. Yerel bir ağda veya çevrimiçi olarak kendi oyunlarını oluştur ya da diğer oyunculara katıl.
  • Yeniden düzenlenmiş içerik: Bu sürüm yüksek çözünürlüklü modlar, özel sunucular ve gözden geçirilmiş ağ kodu, tam oyun kumandası desteği, oyun içi iyileştirmeler, başarılar ve Steam Cloud desteği ile geliştirildi.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/scrapland-remastered-pc-icin-geldi-121185/ linkinden 16.12.2021 20:12:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...