Sea of Thieves’in İkinci Sezonu Nisan Ayında Başlayacak

 

Yayıncı Microsoft ve geliştirici Rare, Sea of Thieves’in ikinci sezonunun çıkış yapacağını duyurdu ve tarih verdi.

Oyunun ikinci sezonu 15 Nisan 2021 tarihinde başlayacak.

Duyuruya eşlik eden kısa tanıtım fragmanı pek bir şey ortaya koymuyor. Ancak güzel bir Kraliyet Mavisi gemi setini ve diğer bazı yeni kozmetik ürünlerini görebiliyoruz. Sea of ​​Thieves‘in şu anki açılış sezonu tarafından oluşturulan şablonu devam ettirmeli ve üç aylık bir içerik güncellemesi ve etkinlik programı sunmalıdır. Yeni bir savaş geçişi etrafında inşa edilmiştir.

Fragman, her zamanki kozmetik eklemelerin yanı sıra, gökyüzündeki tehditkar kırmızı Ritual-Skull benzeri bulutun işaret ettiği. Hatta yeni bir Skeleton Fort dünya etkinliğini ve ayrıca ciddi bir PvP potansiyeline sahip yeni bir fıçıda saklanma emoteunu sergiliyor. Ve belki de üç aylık oyun içi alayların ardından, Sea of ​​Thieves‘in ileri karakollarında kimin oyalandığını da tam olarak öğreneceğiz.

Henüz tam olarak içeriği yayınlanmadı, ancak bir fragman videosu paylaşıldı.

Fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”Sea of Thieves Season Two Approaches…” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/NKkVBQU1_5U” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Yayım tarihi
Haber olarak sınıflandırılmış