Severed Steel, PC için Geliyor

 

Yayıncı Digerati ve geliştirici Greylock Studio, Severed Steel‘in PC için geleceğini duyurdu.

Oyun, 17 Eylül’de Steam, Epic Games Store ve diğer mağazalar aracılığıyla PC için gelecek.

Henüz oyuna göz atmadıysanız, nişancı esasen üst düzey bir aksiyon filmine benziyor. Neon aydınlatmalı muhteşem bir minimalist dünyada, zafere giden yolda ateş edin, parkur yapın ve ağır ağır çekim yapın. Mirror’s Edge ve Superhot arasında, cephaneliğinize eklenen daha fazla hareket veya akrobasi ile bir geçiş düşünün.

Savaşta düşmanların üzerinden atlayarak silahınızı ateşlerken 180 derecelik takla atabilirsiniz. Bir masanın altına kayabilirsin. Duvardan koşarak bir pencereye gidebilir, ardından diğer taraftaki düşmanları şaşırtmak için pencereden dalabilirsiniz. Hepsi bir arada zincirlendiğinde oyun, sizi bir aksiyon filmi kahramanının yerine koyan inanılmaz derecede akıcı bir deneyim vaat ediyor.

Severed Steel oynamaya erkenden başlamak istiyorsanız, bugün Steam’deki ücretsiz demoyu deneyebilirsiniz. Ne yazık ki, oyunun son betası sona erdiğinden, harita düzenleyici gibi diğer bazı özellikleri denemek için oyunun tam sürümünü beklemeniz gerekecek.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”Severed Steel | Release Date Trailer | PC” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/pnhtQ3hHxd8″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/severed-steel-pc-icin-geliyor-117251/ linkinden 29.08.2021 21:08:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...