Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings’in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Marvel Sinematik Evreni adına 2020 yılında yeni hiçbir şey izleyememiştik. Ancak yeni yıl ile birlikte Disney+ dizileri yeniden insanların heyecanını ve ilgisini çekmeyi başardı. Halihazırda Loki dizisi Disney+ adına yeni yeni rekorlar kırmayı sürdürüyor. Artık işin özüne yani sinema kısmına da yeniden dönmeye hazırlanan MCU bu yıl dört filmi vizyona sokmaya hazırlanıyor. Yılın ikinci filmi Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings yeni bir fragman ile karşımıza çıktı. 

NBA Playoffları öncesi yayınlanan yeni Shang-Chi fragmanı Ten Rings organizasyonuna ve on yüzüğün kendisine de açıklık getiriyor. Çizgi romanlarda bildiğimiz yüzük olarak bildiğimiz bu güçlü eşyalar MCU içerisinde kola takılan halkalar şeklinde. 9 Temmuz günü Black Widow filmi Disney+ ile birlikte sinemalarda da gösterime girecek. Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ise 3 Eylül günü sinemalarda vizyona girecek. 

  • Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings Filmine Dair Bildiğimiz Her Şey
  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Eternals ve Spider-Man: No Way Home bu yıl vizyona girmesi planlanan diğer iki MCU filmi. Loki’den sonra ise What If animasyon serisi Ağustos ayında yayın hayatına başlayacak. Daha sonra 2021’in son dönemlerinde Hawkeye ve Ms. Marvel dizileri bizleri bekliyor olacak. Marvel Stüdyoları bir yılı boş geçince böyle bir yoğunluğa gitmek zorunda kaldı. Stüdyonun takvimi 2022 ve 2023’te de epey sıkışık olacak. 

You may also like...