Simülasyon Oyunu SunnySide Duyuruldu!

   

Merge Games, RainyGames tarafından geliştirilen çiftçilik ve yaşam simülasyonu oyunu SunnySide‘ı 2022’de,

PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için yayınlayacağını duyurdu.

SunnySide‘ın ilk oyun demosu 21-24 Mart tarihleri arasında Game Developers Conference 2022’de oynanabilecek.

Merge Games ürün müdürü Callum Ayers bir basın açıklamasında şunları belirtti: “SunnySide‘ı RainyGames’teki yetenekli ekiple beraber PC ve konsollar için yayınlayacağız. Bunun için heyecan duyuyoruz. Bu büyüleyici ve benzersiz çiftçilik simülasyonuna anında kapıldık ve bunun hayranlarımız için mükemmel bir oyun olacağını düşünüyoruz.”

SunnySide, keşif unsurlarının serpiştirildiği, hikaye odaklı bir çiftçilik ve yaşam simülasyonu oyunudur. Japon kırsalının kalbinde, eskiyen bir kasabada ilk arsanızı satın aldınız. Gurur duyacağınız bir çiftlik evi oluşturmak artık size kalmış.

Yeni yaşamınızı kurun ve çiftçilik deneyiminizi yeni teknolojiyle modernize edin. Ekinler yetiştirin, hayvancılıkla ilgilenin ve çiftliğinize sizin yerinize bakmak için teknolojiden yararlanın. Avatarınızdan çiftliğinize, telefon ekranınızdan binalarınıza, yerleşim planlarınıza ve dekorasyonlarınıza kadar istediğiniz hayatı inşa edin. Topluluğun bir parçası olun, yeni bağlar kurun, gruplara katılın, etkinliklere katılın ve hatta kendiniz için özel birini bulun.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/simulasyon-oyunu-sunnyside-duyuruldu-124741/ linkinden 13.03.2022 20:03:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...