Skull & Bones Oyunu için Yeniden Duyuru Tarihi Ortaya Çıktı

   

Skull & Bones, ilk kez 2017 yılında gösterilmiş ve aslında E3 fuarı kapsamında tanıtımı yapılmış olan bir oyun olarak biliniyor.

Ubisoft imzalı oyunda, dev gemilerle korsancılık ve deniz savaşları temasının sunulduğunu görmüştük. Açıkçası tanıtım da bir hayli etkileyiciydi.

Buraya kadar her şey güzel ama bir türlü oyun çıkmadı. Oyunun ne zaman çıkış yapacağı konusunda da kesin bir açıklama gelmedi. Aradan geçen yıllar sonra ise sonunda Skull & Bones için yeni bir haber gündemde.

Sağlam kaynaklara göre oyun bir kez daha tanıtılacak. Bu tanıtımla beraber, oyun ,için resmi çıkış tarihi konusunda da açıklama yapılacak.

Skull & Bones için Temmuz Ayında Bir Tanıtım Daha Yapılabilir

Sektörde tanınan isimlerden olan Tom Handerson tarafından ortaya atılan bilgilere göre Ubisoft, oyunu bir kez daha tanıtacak.

4 Temmuz 2022 tarihinde oyun için yeni bir tanıtım yapılacağı ve bu tanıtım sırasında da merak edilen tüm detayların açıklanacağı söylenmekte. Ayrıca tanıtım sonrasında oyunun yeni bir fragmanının da yayınlanacağı söyleniyor.

Skull & Bones

Muhtemelen daha önce yayınlanan fragman değişecek. Zaten bu kadar yıl beklenen bir oyunun çıkış yapmadan önce mutlaka yeniden gündeme getirilmesi lazım diye düşünüyorum.

” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/_9YYYVG0YQI” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/skull-bones-oyunu-icin-yeniden-duyuru-tarihi-ortaya-cikti-129147/ linkinden 26.06.2022 19:06:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...