Solitaire Grand Harvest – Free Solitaire Tripeaks oyunu

Kapak resmi

Solitaire Grand Harvest: Solitaire kart oyunu hayranları için ücretsiz Tripeaks Solitaire oyunu!

Ücretsiz çevrimiçi kart oyunlarının hayranı mısınız? Sizin için özel olarak oluşturulmuş ücretsiz bir TriPeaks solitaire kart oyunu olan Solitaire Grand Harvest ile tanışın. Bu rahatlatıcı Tripeaks solitaire oyununun keyfini çıkarın ve giderken en şirin çiftliği kurun.

Tripeaks Solitaire, eğlenceli ve zorlu bir solitaire kart oyunudur ve Solitaire Grand Harvest ile çiftliğinizde dolaşırken, oynarken ekinleri ve ödülleri toplarken iki kat daha eğlenceli olur.

Solitaire maceranıza her seviyede tripeaks solitaire bulmacalarını çözerek başlayın
Her seviyeyi tamamlayarak yıldızlar kazanın: Daha fazla yıldız, daha büyük Solitaire Grand Harvest ödülleri demektir.
Daha uzun solitaire serileri için bonus krediler ve bonus kartlar kazanın
Kredi ve mücevher kazanmak için her Solitaire Grand Harvest seviyesini tamamlayın

Tripeaks solitaire kart oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu ücretsiz rahatlatıcı TriPeaks solitaire oyunuyla bir ziyafet çekeceksiniz. Solitaire Grand Harvest, her seviyede eğlenceli Tripeaks solitaire bulmacalarıyla kendinize meydan okumanın harika bir yoludur. Kartları temizleyin ve ödülleri toplayın: krediler, güçlendiriciler, özel ikramlar ve şimdi toplanacak yepyeni mücevherler var.

Yeni ücretsiz özellik, My Farm: Her Tripeaks solitaire seviyesinde değerli taşlar toplayın ve kendi çiftliğinizi kurmak için taşları kullanın. Her iki ayda bir yeni özelleştirilebilir çiftlikler eklendi, böylece solitaire Tripeaks macerasına devam edebilirsiniz.

Yeni oyun özelliği: kendi modunuzu seçin. Oyun aynı kalır ancak ödüller katlanarak daha fazla mücevher toplayabilir ve Solitaire Grand Harvest çiftliğinizi daha hızlı inşa edebilirsiniz.

Çiftliğinizi kurun ve Solitaire Grand Harvest deneyiminizi daha da eğlenceli hale getirmek için yol boyunca bonusların tadını çıkarın. Facebook üzerinden bağlanarak eğlenceli çiftçilik maceranızı başkalarıyla paylaşın ve daha da fazla ücretsiz bonus kredisi kazanın.

Solitaire oynamaya devam etmek için her gün ÜCRETSİZ bonus hediyeler için giriş yapın!
Daha fazla kredi için mahsullerinizi gün boyunca hasat edin
Daha da fazla ücretsiz hediye için Solitaire Grand Harvest çarkını döndürün
Sam the Solitaire Grand Harvest yavrusunu bulun – her zaman paylaşacak bazı kredileri vardır!

Ücretsiz tripeaks solitaire eğlencesi devam ediyor: her tarlada ilerlerken yeni mahsuller yetiştirin. Krediler, güçlendiriciler ve daha fazlasıyla daha da büyük bir hasat için her alanın sonunda bekleyen sandıkları yükseltin. Ve şimdi çiftçilik eğlencesi yeni MyFarm özelliği ile daha da güzel: her solitaire seviyesinde mücevherleri toplayın ve kendi özelleştirilebilir çiftliğinizi inşa etmek için taşları kullanın, Sam the Solitaire Grand Harvest köpeği için özel bir köşe de dahil!

Solitaire Grand Harvest çiftliğiniz sizi bekliyor, bu yüzden gelin ve bugün ücretsiz solitaire tripeaks eğlencesine katılın. Bu ücretsiz eğlenceli ve rahatlatıcı solitaire oyununu indirin ve çiftçilik eğlencesinin neyle ilgili olduğunu öğrenin!

Solitaire Grand Harvest, bir Playtika stüdyosu olan Supertreat tarafından geliştirilen harika çevrimiçi oyunlardan biridir.

– 75 harika yeni seviye!
– Yeni bir Altın Glade piramidi!
– Yeni mahsuller yetiştirin!
– Çeşitli iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri.
– İyi hasatlar!