Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri Ne Kadar Sürecek?

   

Yeni bir oyun alacaksanız ve Steam’in indirim yapmasını bekliyorsanız, şu sıralar tam zamanı. Henüz ay başında yılbaşı indirimi adı altında birçok oyunun indirimlerle sunulduğunu belirtmiştik. Şimdi de Steam Ay Takvimi yeni yıl indirimleri başladı.

Bu kez Çinlilerin hayvanlarla isimlendirdikleri ay takviminin yeni yılına özel olarak indirimlerin başladığını gördük. Zaten Steam indirim yapmak istedikten sonra bir şekilde bir şey bahane oluyor. 🙂

Bizim asıl konumuz bu indirimlerin ne kadar devam edeceği. Öyle ki %80-90’ı bulan indirimler var. Oyuncuların kesinlikle bu indirimleri kaçırmasını istemeyiz.

Kaçırmayın: UFL Nasıl Bir Oyun?

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri Ne Kadar Sürecek?

İndirimler 27 Ocak tarihinde başladı. Bu kez 1 ay gibi iddialı süreler boyunca devam etmeyecek. İndirim 3 Şubat tarihi ile son bulacak. Yani elinizi ne kadar çabuk tutarsanız o kadar iyi olur diyebilirim.

Hangi oyunlar indirim var merak edenler için de şöyle bir detay belirteyim ki birkaç yeni çıkan oyun hariç hemen hemen her yapımda indirimler geçerli gözüküyor.

Steam Ay Takvimi yeni yıl indirimleri

Kimi yapımda %10 indirim varken kimi yapımda ise %80 hatta %90 indirimler olduğunu da görüyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/steam-ay-takvimi-yeni-yil-indirimleri-ne-kadar-surecek-122947/ linkinden 30.01.2022 17:01:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...