Steam Next Fest Duyuruldu! İşte Tarih

  arctis 7+   arctis 7+

Steam tarafından sunulan çeşitli etkinlikler var. Yaz indirimleri, kış indirimleri, hafta sonu indirimleri bir yana platformun sunduğu en dikkat çekici etkinliklerden birisi de Steam Next Fest etkinliği.

Oyun festivali olarak gösterebileceğimiz etkinlik kapsamında, bir nevi geliştiriciler ile oyuncular bir araya geliyor. Onlarca oyun için demolar yayınlanıyor ve geliştiriciler canlı yayınlar yapıyor. İşte 2022 yılında düzenlenecek olan festival için de tarih açıklaması geldi.

Steam Next Fest 2022 Ne Zaman Yapılacak?

Steam tarafından yapılan resmi açıklamaya göre önümüzdeki sene festival 21 Şubat tarihinde yapılacak.

Kaçırmayın: Kış İndirimlerinde 10 TL’ye Alınacak En İyi Oyunlar

1 hafta kadar sürecek olan festivalin son bulduğu tarih ise 28 Şubat olacak. Bu 1 hafta içerisinde ise oyuncular yüzlerce oyunun demo versiyonunu oynayabilecekler.

Steam Next Fest

Ayrıca dediğimiz gibi çeşitli geliştiricilerin canlı yayınlarına da katılmak mümkün olacak. Hangi oyunların demosu verilecek ya da hangi geliştiriciler canlı yayınlarda yer alacak kesin olarak bilmiyoruz.

Etkinlik kapsamında verilecek oyunları sizler de ücretsiz olarak deneyebilirsiniz bunu da hatırlatmış olalım. Ayrıca kış indirimleri de devam ediyor. Bunu da unutmayın. 🙂 Güzel indirimler var.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/steam-next-fest-duyuruldu-iste-tarih-121687/ linkinden 29.12.2021 00:12:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...