Street Fighter V: Champion Edition Rose Karakterinin Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 

Capcom, Street Fighter V: Champion Edition DLC karakteri olan Rose karakteri tanıtılmıştı.

Bugün ise Rose karakteri için yeni oynanış fragmanı yayınladı.

Rose, 19 Nisan’da Street Fighter V: Champion Edition‘daki en son DLC savaşçısı olarak yayınlanacak. Karakter, Dan’in Şubat ayında çıkışı ardından Sezon 5’teki ikinci dövüşçüdür. Rose ilk olarak 1995’te Street Fighter Alpha’da göründü ve o zamandan beri birçok dizi girişinde yer aldı.

Bu ayın başlarında Capcom, V-Skill I, Soul Fortune dahil olmak üzere hayranların Rose‘dan görmeyi bekleyebilecekleri bazı hareketleri açıkladı. Bu hareket, oyuncuların Rose için güçlendirmeler veya rakibi için debufflar sağlamak için birden fazla tarot kart kullanma gibi yeteneklerinin olduğunu gördük.

Karaktere aşina olmayanlar için Rose, “ruhla çalışan bir bilgin” olarak anılıyor.

Oyunlarda Rose, Bison için uzun süredir devam eden bir nefret kurdu ve Street Fighter anlatısı boyunca birçok kez kötü adamı neredeyse öldürdü. Capcom’un şimdiye kadar sergilediğine göre, Rose oyuna çok ilginç ve uzun süredir oyuncuları çok mutlu edecek bir karakter olacak gibi görünüyor.

Fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”Street Fighter V: Champion Edition – Rose Gameplay Trailer” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/xO_mZIziDWw” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Yayım tarihi
Haber olarak sınıflandırılmış