Super Bomberman R Online PlayStation 4, Switch ve PC için Geliyor

 

64 oyunculu online battle royale oyunu Super Bomberman R Online, konsollara ve PC için geliyor.

Oyun, 27 Mayıs 2021 tarihinde PS4, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Çoklu platform sürümünün yanı sıra, Google Stadia dahil tüm platformlar için yeni oyun içi sezonlar olacak. Her sezon üç ay sürecek ve yeni eşyalar, kozmetikler ve yeni bir Bombacı kahramanı getirecek.

Sezon 1, oyun içi “Bomber Paraları” ile elde edilebilen, Metal Gear Solid emektarı Old Snake Bomber’ın eklenmesiyle başlıyor. Sürümün yanı sıra Konami, iki aşamalı bir “Savaş Bileti” sistemi de başlatacak: Gümüş Geçişler ve Altın Geçişler içerecek.

Silver Pass tüm oyuncular için ücretsiz olacak. Battle 64 modunu ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok seviye atlayabilir ve alay hareketleri, aksesuarlar ve pozlar dahil kozmetik ödüller kazanabilirsiniz. Silver Pass içerisinde 100 kademe olacaktır.

İsteğe bağlı Altın Bilet, daha fazla kozmetik ve oyunu doğrudan etkilemeyen diğer öğeler dahil olmak üzere 100’den fazla kademe daha fazla ödül sunar. Altın Bilet, oyun içi mağazadan veya platform mağazasından paketler halinde satın alınabilen bir para birimi olan 800 Bomber Parası karşılığında sunulacak.

Super Bomberman R Online oynaması tamamen ücretsiz olacak.

Fragman video

You may also like...