SuperPower III, PC için Geliyor

 

Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici GolemLabs, SuperPower III‘ü PC için duyurdu.

Oyunun henüz net bir tarihi yok.

SuperPower 2, 2004’te piyasaya sürüldü ve jeopolitik strateji oyununun hayranları, neredeyse yirmi yıldır halefini sabırla bekliyor. Bugün THQ Nordic, uzun bekleyişin sona erdiğini duyurdu. Artık SuperPower 3 resmi olarak geliştirme aşamasında.

THQ Nordic 10. Yıldönümü Etkinliği sırasında şirket SuperPower 3‘ü ortaya çıkarmak için sahne aldı. Ekip, dünyayı ele geçirmeyi umuyorsanız gerçek hayattaki çatışmaları yaratıcı çözümlerle çözmeniz gerektiğini ve SuperPower 3‘ün size meydan okuyacağını söylüyor. Aşağıdaki kısa tanıtım fragmanına göz atabilirsiniz.

THQ Nordic duyuruda, “Süper güç, dünyayı yönetme konusunda dünyadaki gerçek liderlerden çok daha iyi bir iş çıkaracaklarına inanan tüm megalomanlar için özel olarak tasarlandı.” Dedi. “Çağdaş dünyada geçen bu büyük strateji oyununda amacınız, seçtiğiniz ulusu dünya hakimiyetine götürmek veya özel senaryolarda ustalaşmaktır.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/superpower-iii-pc-icin-geliyor-118204/ linkinden 18.09.2021 07:09:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...