Tannenberg Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

   

Epic Games’in haftalık ücretsiz oyun kampanyalarından sonra harekete geçen Steam, oyun kampanyalarının sayısını arttırdı. Firma artık daha fazla oyunu ücretsiz olarak denememize izin veriyor. Tannenberg, bu konuda son örneklerden biri oldu.

Steam üzerinden satışa sunulan oyun, kullanıcıların denemesi için kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi. Ayrıca her zaman olduğu gibi bu süre içerisinde oyuna tamamen sahip olmak isteyenler için de indirim kampanyası sunulmuş durumda. Gelin detaylara bakalım.

Tannenberg Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Türkçe arayüz desteğine de sahip olan 1. Dünya Savaşı temalı olan Tannenberg oyunu, 2 Eylül Cuma TSİ 20:00’a kadar ücretsiz olarak denenebilecek.

Online tabanlı bir oyun olması nedeniyle ücretsiz deneme süresinde de büyük bir katılımın olmasını bekliyoruz.

64 oyuncuya kadar cephe savaşlarına izin verecek iddialı FPS oyununu bu süre içerisinde beğenecek olursanız, devam etmek için satın almanız gerekecek. İşte orada da güzel haber indirimin olması.

Tannenberg

Oyunu severseniz 2 Eylül tarihine kadar geçerli olan %80 indirim kampanyasından faydalanabilirsiniz. Normal fiyatı 39 TL olan yapımın bu indirimle beraber 7,80 TL gibi bir fiyata düştüğünü de hatırlatalım.

Ayrıca şuraya da oyunun Steam sayfasını ekliyorum. Şu an için oyunu ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tannenberg-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu-132021/ linkinden 29.08.2022 22:08:36 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...