The Elder Scrolls Online Yeni Nesil Konsollar İçin Çıkıyor!

Oyuncuların sevdiği oyunların başında gelen The Elder Scrolls Online yeni nesil oyun konsollar için çıkıyor. İşte tüm detaylar.

Bilindiği üzere Microsoft geçtiğimiz yıllarda pek çok popüler oyunun altında imzası bulunan Bethesda‘yı satın almıştı. Microsoft’un bu satın alım işlemi sonrasında Bethesda ve çatı şirketinin oyunlarının Xbox oyun konsoluna geleceği açıklanmıştı. Microsoft ayrıca oyunların PlayStation oyun konsoluna da geleceğini açıklamıştı. Popüler oyun stüdyosu olan Bethesda’nın sevilen MMORPG türü oyunu The Elder Scrolls Online oyunu 8 Haziran 2021’de PlayStation 5 ve Xbox Series X oyun konsolu için çıkıyor. Aktarılan bilgilere göre oyun ayrıca Xbox Series S oyun konsolu için de çıkış yapacak. Yapılan açıklamada oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular, oyunun yeni nesil oyun konsolu sürümüne ücretsiz olarak geçebilecek.

The Elder Scrolls Online Yeni Nesil Konsollar İçin Ne Zaman Çıkacak?

Bethesda taradından yapılan açıklamaya göre 8 Haziran tarihinde yayınlanacak olan oyun yeni nesil oyun konsollarında 4K 60 FPS oyun deneyimine sahip olacak. Yeni nesil oyun konsolları gelişmiş teknolojiler ile birlikte geldiği için oyunun bu sürümünde yükleme sürümleri de çok kısalmış olacak.

the-elder-scrolls-online-yeni-nesil-konsollar-icin-cikiyor

The Elder Scrolls Online oyununun yeni sürümü Xbox Series S / X ve PlayStation 5 oyun konsollarının teknolojilerinden çok daha iyi bir şekilde faydalanabilecek. Oyunun yeni nesil oyun konsolu sürümü, elbette ki yeni nesil konsollarda çok daha yüksek performansa, grafiklere ve daha kısa yükleme sürelerine sahip olacak.

the elder scrolls the elder scrolls online