The Falconeer: Warrior Edition PlayStation 5, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için Geliyor

 

Yayıncı Wired Productions ve geliştirici Tomas Sala, The Falconeer: Warrior Edition‘ı PS5, PS4 ve Nintendo Switch için duyurdu.

Oyun, 5 Ağustos 2021 tarihinde belirtilen platformları için çıkış yapacak.

Warrior Edition, ücretsiz ve ücretli tüm güncellemeleri içeriyor. Eklenen DLC paketleri The Kraken, The Hunter ve Atun’s Folly’nin yanı sıra piyasaya çıkacak olan Edge of the World genişlemesini dört gözle bekleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Diğer eklemeler arasında önemli seslendirme çalışmalarının yeniden kaydedilmesi ve aerodinamik bir önsöz eğitimi de yer alıyor. Edge of the World genişletmesi ek yan görevler, harita konumları, bağımsız bir hikaye ve yeni öğeler içerir. DLC, Xbox sistemleri ve PC için de satın alınabilecek.

Tomas Sala tarafından geliştirilen oyun, hava savaşı mekaniklerini çeşitli düşmanlarla dolu açık bir dünya ortamıyla birleştiren bir hava savaşı RPG’sidir. Oyun, Falconeer olarak oynadığınız sonsuza yakın bir su kütlesi olan The Great Ursee’nin üzerinde geçiyor.

Fiyat listesi

Kutulu sürüm

  • PlayStation 5’te: 29,99 dolar ya da 29,99 euro
  • PlayStation 4’te: 29,99 dolar ya da 29,99 euro
  • Nintendo Switch’te: 34,99 dolar ya da 34,99 euro
  • Üç platformda da 29,99 dolar ya da 29,99 euro üzerinden satışa sunulacak.

Fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”The Falconeer: Warrior Edition – Announce Trailer” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/vwLxXFac9Uw” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

You may also like...