The Good Life Çıkış Tarihi Belirlendi

 

Yayıncı Playism ve geliştiriciler White Owls ve Grounding, fotoğrafçılık-araştırma oyunu The Good Life‘ın çıkış tarihini duyurdu.

Oyun, 15 Ekim‘de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Bu yılın başlarında bir gecikmeden sonra, Swery’s The Good Life nihayet bir çıkış tarihine sahip. Yaratıcının en son çalışması The Good Life , Animal Crossing gibi oyunlardan ilham alan ve Deadly Premonition’ın gizemini ve Twin Peaks’ten ilham alan öğeleri harmanlayan, kendi adını taşıyan bir RPG türüdür.

The Good Life‘ı dört gözle bekleyen Xbox oyuncuları, Xbox Game Pass’te The Good Life’ı almanın ek avantajına sahiptir. Çünkü 2018’de oyunun piyasaya sürüldükten sonra Xbox Game Pass’e katılacağı onaylanmıştır.

Naomi’nun borçlarından kurtulabilmesinin tek yolu, kasabada gerçekleşen olayların fotoğraflarını çekmek ve haber vermek. Dünyanın en mutlu kasabası Rainy Woods sakinleri karşılaşacağınız en tuhaf insanlar olacak. Fakat önünde sonunda kasabanın tüm gizemini, korkusunu ve cazibesine sevmeye başlayacaksınız.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/the-good-life-cikis-tarihi-belirlendi-118319/ linkinden 22.09.2021 06:09:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...