The Idolmaster: Starlit Season Hikaye Fragmanı Yayınlandı

 

Bandai Namco, The Idolmaster: Starlit Season için Aya karakterini de içeren fragmanlar yayınladı.

Oyun, Japonya’da 14 Ekim’de PS4 ve PC için çıkış yapacak. Batı sürümü henüz duyurulmadı.

Bandai Namco , 13 Eylül 2021’de yayınlanan yeni bir Starlit Raporu aracılığıyla The Idolmaster: Starlit Season hakkında daha fazla ayrıntı yayınladı. Yeni videoda 961 Production, Ağustos 2021’in başlarında bir teaser yaptıktan sonra yeni birimini tamamen ortaya çıkardı. Aya adında yeni bir karakter, şimdi Diamant olarak bilinen rakip birimi oluşturmak için Leon ve Shika’ya katılacak.

Aya, kapsül oyuncak toplamayı ve trendleri yakalamayı seven 15 yaşında bir kızdır. Birime ve prodüksiyona yeni katılmasına rağmen, meslektaşları Leon ve Shika’dan bile daha başarılı bir idol olmayı hedefliyor. Seslendirme sanatçısı Rina Hidaka, yeni karakter için hem konuşan hem de şarkı söyleyen sesler sağlayacak.

Oyunun temel özellikleri

  • Tamamen kendinize ait bir sahne oluşturmak için favori kombinasyonlarınızı karıştırın ve eşleştirin.
  • Kamerayı kontrol edin ve kendi konser etkinliğinizi yaratmak için sahneyi yönetin.
  • En sevdiğiniz idoller, müzikler, kıyafetler ve sahnelerde oynayın. Hangi idolün gösterileceğini değiştirin veya uzak çekimden yakın çekime geçin.
  • En sevdiğiniz sahneleri yakalayın.
  • Konseri durdurun ve Fotoğraf Modunu etkinleştirin.

Fragman videolar

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/the-idolmaster-starlit-season-hikaye-fragmani-yayinlandi-117896/ linkinden 14.09.2021 16:09:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...